Polecamy

Alior Bank: zapłać kartą i zyskaj bony zakupowe do Carrefour

Rusza specjalna oferta “Carrefour w Programie Mastercard® dla kart Alior Banku”. W jej ramach uczestnicy programu Mastercard Bezcenne Chwile, którzy posiadają kartę płatniczą Alior Banku, mogą zdobyć vouchery na zakupy do sklepów Carrefour . Promocja potrwa do 31 stycznia 2024 roku lub do wyczerpania puli nagród.

Z oferty specjalnej „Carrefour w Programie Mastercard® dla kart Alior Banku” mogą skorzystać klienci, którzy posiadają kartę płatniczą debetową lub kredytową Mastercard Alior Banku zapisaną do Programu Mastercard Bezcenne Chwile, lub zarejestrują ją w trakcie trwania promocji i zapłacą nią za zakupy na kwotę min. 100 zł w Carrefour. W efekcie, uczestnikowi promocji przyznawanych jest 1 tys. punktów, które może wymieniać na nagrody z katalogu.

Każde zebrane tysiąc punktów można wymienić m.in. na bon zakupowy do Carrefour o wartości 15 zł. W danym miesiącu trwania oferty można uzyskać maksymalnie 2 tys. punktów, a w całym okresie trwania promocji łącznie nawet 8 tys. punktów. Są one ważne przez 3 lata od dnia zasilenia nimi rachunku. Po upływie tego terminu, niewykorzystane punkty stracą ważność.

- W odróżnieniu od poprzednich akcji, jest ona organizowana nie tylko z Mastercard, ale również z siecią sklepów Carrefour. Takie działania z dużymi markami i sieciami handlowymi pokazują, że bank jest gotowy do współpracy z różnymi sektorami gospodarki, aby czynić swoją ofertę jeszcze bardziej praktyczną dla klientów i wspierać ich w codziennym bankowaniu. Idealnie wpisuje się to w założenia naszej strategii, według której instytucje finansowe powinny być blisko ludzi i odpowiadać na indywidualne potrzeby użytkowników swoich usług - mówi Małgorzata Żeśko, Dyrektor Działu Kart kredytowych i LOR w Alior Banku.

- W ramach dywersyfikacji naszej oferty usług okołozakupowych, rozwijamy różnego rodzaju partnerstwa zarówno z sektorem bankowym jak i innymi. Współpraca z Alior Bank i Mastercard to kolejny przykład, w ramach którego możemy wspólnymi siłami pracować nad jeszcze lepszą ofertą dla naszych wspólnych klientów. W tej wyjątkowej promocji oferujemy klientom Alior Banku możliwość wymiany punktów zebranych w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile na bony zakupowe do naszych sklepów. Dla Carrefour Polska jest to istotny kierunek rozwoju partnerstw z zewnętrznymi programami lojalnościowymi dzięki którym, klienci mogą otrzymywać atrakcyjne oferty na zakupy w naszych sklepach – mówi Grzegorz Wazowicz, Menedżer Działu Usług Finansowych, Handlowych i Projektów Specjalnych w Carrefour Polska.

Oferta specjalna trwa od 2.10.2023 roku do 31.01.2024 roku lub do wyczerpania puli nagród.

Regulamin i szczegóły promocji znajdują się na stronie www.