Polecamy

Do 2,9 tys. zł zysku z iKontem Biznes – Alior Bank rusza z nową kampanią

W Alior Banku wystartowała kampania marketingowa, która promuje benefity iKonta Biznes z kartą z Plusem dla jednoosobowych działalności gospodarczych. Z działaniami promocyjnymi klienci mogą spotkać się m.in. w ogólnopolskich stacjach radiowych, Internecie oraz na fakturach wydawanych w hurtowniach Makro.

Firmy, które otworzą rachunek w Alior Banku i nie posiadały wcześniej innych produktów w tym banku, otrzymają nagrodę w wysokości 400 zł na start. Warunkiem jest złożenie wniosku do 31 stycznia 2024 roku i skorzystanie z kodu PROMO400. Po otwarciu konta, w ciągu 45 dni przedsiębiorca powinien również wykonać przelew do ZUS lub organów podatkowych.

Klienci mogą dodatkowo otrzymać od banku premię w wysokości do 1,5 tys. zł za regularne korzystanie z konta i karty oraz do 1 tys. zł zwrotu za paliwo i zakupy na stacjach benzynowych w całej Polsce. W skali roku, za otwarcie iKonta Biznes online z kartą, przedsiębiorca może zyskać nawet 2,9 tys. zł.

Oferowane możliwości są komunikowane za pośrednictwem ogólnopolskich stacji radiowych, w tym RMF FM, Trójka Premium, Radio Eska, Eska Rock, Vox FM, Radio Wawa i Radio Wnet, a także na platformie Spotify. Z działaniami marketingowymi można ponadto spotkać się w Internecie, na fakturach wydawanych w hurtowniach Makro, a także na ekranach bankomatów.

Kampania będzie trwała do końca listopada.

Szczegółowe informacje o iKoncie Biznes i opłatach oraz regulaminy promocji są dostępne na stronie internetowej Alior Banku i na www.rachunek-firmowy.aliorbank.pl.