Polecamy

Zarejestruj się i graj w PRZEloterii Przelewy24 o 50 000 zł

Właśnie wystartowała nowa "PRZEloteria” skierowana do e-kupujących, którzy płacą online za pośrednictwem Przelewy24. Jej Partnerami głównymi są Visa i Mastercard. Nagroda główna to aż 50 000 zł. PRZEpartnerami wybranych nagród tygodniowych są marki Itaka, Mi-Home.pl – Oficjalny Sklep Xiaomi, Rainbow i 4F.

PRZEloteria rozpoczęła się 6 listopada i potrwa 6 tygodni, do 17 grudnia 2023. W tym czasie można zdobywać losy, które będą brały udział w losowaniu. Jak to zrobić? Wystarczy wypełnić krótki formularz na stronie przeloteria.pl i zarejestrować swój adres e-mail, a następnie korzystać z niego podczas zakupów online, które zostaną opłacone za pośrednictwem Przelewy24.

Transakcja płatnicza o wartości powyżej 9,90 zł dokonana za pośrednictwem Przelewy24 (pod warunkiem wpisania w sklepie internetowym tego samego adresu e-mail, co podczas rejestracji do loterii) otrzymuje 1 los.

Płatności kartami płatniczymi Visa lub Mastercard, także tymi dodanymi do Google Pay, Apple Pay, a także kartami Visa dodanymi do usługi Visa Mobile są dodatkowo premiowane. Taka transakcja to aż 5 losów w loterii. Z loterii wykluczone są transakcje płatnicze za zakupy, które zostały zwrócone.

PRZEnagrody, czyli co możesz wygrać w loterii Przelewy24

W PRZEloterii, oprócz nagrody głównej, uczestnicy mają szanse wygrać inne, równie atrakcyjne PRZEnagrody: codziennie (1 x 500 zł, losowane spośród wszystkich losów wygenerowanych danego dnia), tygodniowe ufundowane przez PRZEpartnerów: Itakę (voucher na wakacje o wartości 10 000 zł), Mi-Home.pl (hulajnoga elektryczna Xiaomi Electric Scooter Pro o wartości 3399 zł, Rainbow (voucher na wakacje o wartości 5 000 zł) i 4F (voucher na zakupy w sklepie internetowym 4F na kwotę 1500 zł + 3500 zł przelewem) oraz dwa PRZElewy na kwotę 5 000 zł (losowanie spośród transakcji wygenerowanych w danym tygodniu, z wyłączeniem transakcji, które zostały wylosowane podczas losowań dziennych). Ponadto każdy uczestnik PRZEloterii może otrzymać nagrodę gwarantowaną: kod rabatowy -5% na produkty ekosystemowe do sklepu Mi-Home.pl.

Pierwsze losowanie nagród dziennych i pierwszej nagrody tygodnia odbędzie się 30 listopada. Losowanie nagrody głównej odbędzie się 11 stycznia.

- Głównym celem „PRZEloterii” i towarzyszącej jej kampanii mediowej jest zachęcanie konsumentów do zakupów oraz płatności online. Dzięki tak skonstruowanej mechanice spodziewamy się wzrostu liczby transakcji kartowych i zwiększenia popularności portfeli Google Pay, Apple Pay i Visa Mobile. Termin przeprowadzenia „PRZEloterii” nie jest przypadkowy – są to najgorętsze tygodnie dla branży e-commerce – mówi Magdalena Grablewska, Head of Marketing Przelewy24.

Loterii towarzyszy kampania promocyjna, której bohaterem jest “PRZElew”, brand hero PRZEloterii. Spoty z jego udziałem będą wyświetlane w trakcie trwania loterii w serwisach społecznościowych i sieci Google. Brand hero pojawi się także m.in. na stronie przelewy24.pl i na tle formatki płatniczej Przelewy24.

Zgłoszenia do loterii są możliwe od 6.11.2023 r. do 17.12.2023 r. Szczegóły i regulamin dostępne na przeloteria.pl. Organizatorem loterii jest IQ Marketing (Poland) sp. z o.o. Za kampanię odpowiedzialna jest agencja Altavia Kamikaze + K2 (dawniej K2 Precise).

Źródło: Przelewy24