Polecamy

Pożyczka gotówkowa bez prowizji dla nowych klientów w wygodnym procesie online

Bank Pekao S.A. udostępnił nowym klientom pożyczkę gotówkową bez prowizji w szybkim procesie online. Teraz, nawet jeśli klient nie ma konta w Banku Pekao S.A, może wziąć pożyczkę wygodnie przez internet gdziekolwiek jest i przeznaczyć ją na dowolny cel. Pieniądze z pożyczki może otrzymać nawet w jeden dzień od podpisania umowy.

Wniosek o pożyczkę jest dostępny na stronie internetowej www.pekao.com.pl/kredyt-online. Klient weryfikuje swoją tożsamość na podstawie zdjęcia twarzy i danych z dowodu lub za pośrednictwem bankowości internetowej w innym banku. Jeśli kwota pożyczki nie przekroczy 7 tys. zł, nowy klient banku może uzyskać ją całkowicie online. W przypadku wyższej kwoty pożyczki, bank zaprosi go do dowolnie wybranego oddziału na podpisanie umowy. W każdym momencie procesowania wniosku o pożyczkę, klient może skontaktować się z pracownikiem infolinii, aby otrzymać dodatkowe informacje oraz wsparcie.

To kolejny krok w poszerzaniu dostępności naszej oferty kredytowej. Obecnie klienci, którzy nie mają jeszcze konta w naszym banku, mogą otrzymać pożyczkę całkowicie online. W przypadku np. nagłych wydatków, może to być bardzo pomocne. Każdy z nas ma czasem okoliczności, w których potrzebuje gotówki niemal od razu, a nie może przyjść do placówki banku. Teraz, w takiej sytuacji, może wziąć pożyczkę całkowicie zdalnie – mówi Piotr Gołąb, dyrektor Departamentu Produktów Kredytowych Klienta Indywidulanego w Banku Pekao S.A.

Oprócz szybkiego i wygodnego procesu online, nowi klienci otrzymują również atrakcyjne warunki pożyczki:

  • 0 zł prowizji za udzielenie pożyczki,
  • kwota pożyczki nawet do 250 000 zł,
  • RRSO jedynie 12,04 proc.

Dzięki pożyczce przez internet klient zyskuje wygodę i swobodę działania. Łatwo o nią zawnioskować z każdego miejsca na świecie oraz ją otrzymać, a pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel i np. spełnić marzenie, zrobić dodatkowe zakupy lub spłacić kredyty w innych bankach.

RRSO - rzeczywista roczna stopa oprocentowania pożyczki wynosi 12,04% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 2 341 zł, pożyczka zaciągnięta na 24 miesiące, oprocentowanie zmienne 11,45% w stosunku rocznym, całkowity koszt pożyczki 289,36 zł (w tym: odsetki 289,36 zł), całkowita kwota do zapłaty 2 630,36 zł, płatna w 23 ratach miesięcznych po 109,60 zł 24 rata wyrównująca 109,56 zł .Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 2 341 zł. Kalkulacja została podana na podstawie przykładu reprezentatywnego wg stanu na 18.07.2023 r. 

Źródło: Pekao