Polecamy

Santander - Specjalny pakiet wakacyjnych promocji

Dla osób, które wyjadą na letni wypoczynek w sierpniu i wrześniu Santander Bank Polska przygotował specjalne oferty. Są to między innymi zwroty za dwa przejazdy autostradą A1 lub A4 z Autopay w aplikacji Santander mobile, wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą bez prowizji banku, a także zniżki na usługi, z których często korzystamy organizując letni wypoczynek.

Wśród atrakcyjnych okazji jest zwrot opłaty za dwa pierwsze przejazdy autostradą A1 lub/i A4 z Autopay w aplikacji Santander mobile. Aby skorzystać z promocji wystarczy aktywować usługę Autopay w aplikacji banku w zakładce „Bilety, Parkingi, Taxi”, zarejestrować się i wprowadzić dane pojazdu. Kolejną promocją są wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą bez prowizji banku Aby skorzystać z tej promocji wystarczy, że klient będzie miał aktywny Pakiet bankomatowy do karty Dopasowanej.

Oferty na lato od Santander Bank Polska to także zniżki na usługi, z których często korzystamy podczas letniego wypoczynku. Jest to m.in. 20% zniżki na ubezpieczenie zagraniczne Na Podróż które pokryje m.in. koszty leczenia za granicą z powodu Covid19. Wśród ofert można też znaleźć 4% zwrotu za rezerwację hotelu na Booking.com czy 9% zniżki na rezerwację samochodu przez Rentalcars.com. Wystarczy dokonać płatności dowolną kartą Santander Bank Polska wchodząc przez specjalne linki, umieszczone na stronie Santander.pl/lato W ramach oferty klienci dostają też dostęp do pakietu bezpieczeństwa w sieci, CyberRescue, przez 12 miesięcy za darmo. Jest to wsparcie ekspertów bezpieczeństwa m.in. przy: sprawdzeniu wiarygodności sklepów internetowych, włamaniu się na konta portali społecznościowych czy włamaniu się na skrzynkę e-mail. Usługę aktywuje się w bankowości internetowej przez zakładkę Usługi Partnerów.

***

Promocje trwają do 30.09.2021 r. Regulamin promocji „Autopay na lato” i „Pakiet na lato” na stronie santander.pl/lato

Wyjaśnienia pojęć i definicji dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajduje się na santander.pl/PAD. Aplikacja mobilna to usługa bankowości elektronicznej. Szczegóły oferty, informacje o opłatach, prowizjach dostępne są na stronie santander.pl oraz pod numerem 1 9999 (opłata zgodna z taryfą danego operatora).

Ochrona ubezpieczeniowa w ramach Umowy ubezpieczenia Na Podróż świadczona jest Santander Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. szczegóły oferty znajdują się na stronie Santander.pl/lato

Autopay został stworzony przez polską firmę Autopay Mobility Sp. z o.o.

Źródło: Santander Bank Polska