Polecamy

 

 Alior Bank - uruchomienie nowej platformy inwestycyjnej Alior 4 Trader

Alior 4 Trader to nowoczesne narzędzie, służące do handlu na rynku kontraktów różnic kursowych na waluty, towary i indeksy giełd zagranicznych.


Udostępnienie platformy inwestycyjnej dla nowych klientów to przedostatni etap wdrożenia systemu Alior 4 Trader. Od czerwca br. klienci mogli zapoznać się z aplikacją udostępnioną im w formie demonstracyjnej. Dzięki temu mieli możliwość poznania rynku forex i nowego narzędzia bez ryzyka utraty środków. Ostatnim etapem będzie przeniesienie rachunków dotychczasowych klientów do nowej platformy.

- Jako eksperci wiemy, że inwestowanie jest obarczone ryzykiem, wymaga wiedzy, dyscypliny i doświadczenia. Dlatego też naszym klientom zapewniamy jak największe bezpieczeństwo dając im możliwość inwestowania w szeroką paletę instrumentów z bezpiecznym biurem maklerskim działającym w modelu ECN na nowoczesnej i prostej w obsłudze platformie. Nowa aplikacja jest świetnym rozwiązaniem niezależnie od typu inwestora. Dzięki zaawansowanym statystykom i narzędziom wspiera każdą strategię inwestycyjną. Dodatkowo wdrożyliśmy zupełnie nową aplikację mobilną, aby dotychczasowy komfort i bezpieczeństwo inwestowania przenieść na jeszcze wyższy poziom – mówi Michał Madej, p.o. Dyrektora Biura Maklerskiego w Alior Banku.

Biuro Maklerskie udostępnia klientom aplikację Alior 4 Trader w wersji mobilnej (Android i iOS), webowej oraz instalacyjnej na PC. Aplikacja Alior 4 Trader posiada nowoczesny wygląd i jest prosta w obsłudze. Wszystkie najważniejsze funkcje są zawsze pod ręką. Daje możliwość złożenia zlecenia poprzez jedno kliknięcie, dzięki czemu minimalizuje czas potrzebny na zawarcie transakcji. Wsparcie infolinii Biura Maklerskiego dostępne jest 24 godziny przez 5 dni w tygodniu zarówno dla nowych jak i obecnych klientów.

- Wdrożenie nowej platformy pokazuje, że Alior Bank jest cały czas w gronie liderów technologicznych i wyznacza standardy w zakresie zdalnej obsługi klientów zainteresowanych inwestycjami. Aplikacja Alior 4 Trader to niezwykle intuicyjne narzędzie, które obok platformy Alior Giełda czy rozwiązań dostępnych w bankowości internetowej Alior Online, dają naszym klientom dostęp do całego spektrum rozwiązań inwestycyjnych w każdym miejscu i o każdej porze – dodaje Jacek Taraśkiewicz, Dyrektor Departamentu Usług Inwestycyjnych i RBL_VC.

Aktualnie aplikacja Alior 4 Trader dostępna jest tylko dla nowych klientów. Wszyscy obecni klienci korzystający z dotychczasowej platformy Alior Trader 2 będą na bieżąco informowani o przeniesieniu ich rachunków do nowej aplikacji.
 
Źródło: Alior Bank S.A.