Polecamy

Rankomat - Balcia w gronie partnerów rankomat.pl

Rankomat porównuje oferty 17 marek ubezpieczeniowych

Rankomat.pl nawiązał współpracę z kolejnym towarzystwem. Dzięki temu jego klienci mogą liczyć na porównanie polis aż 17 brandów. To największa baza ofert OC w Polsce.


Oferta Balcia Insurance będzie dostępna dla klientów porównywarki od końca sierpnia zarówno na stronie www, jak i na call center. Zawiera nie tylko OC, ale również NNW i assistance. Będzie w najbliższej przyszłości poszerzana, tak samo jak grono partnerów rankomat.pl.

Nawiązując współpracę z kolejnymi towarzystwami, kierujemy się głównie potrzebami naszych Klientów. Chcemy zapewnić im dostęp do jak największej liczby ofert i produktów ubezpieczeniowych. Z Balcią w gronie naszych partnerów porównujemy oferty już 17 marek. Dzięki temu nasi klienci zyskują pewność, że z rankomat.pl mogą wybrać najlepszą pod względem zakresu oraz atrakcyjną cenowo polisę, a w razie wątpliwości mogą także liczyć na profesjonalne doradztwo ponad 200 naszych agentów - komentuje Tomasz Masajło, prezes zarządu rankomat.pl.

Balcia Insurance to posiadający wieloletnie doświadczenie łotewski zakład ubezpieczeń, który prowadzi swoją działalność w największych państwach Unii Europejskiej. Spółka została założona w 1993 roku pod nazwą BTA i w krótkim czasie stała się jednym z wiodących ubezpieczycieli na rynku bałtyckim. Na rynku polskim firma obecna jest od 2009 roku. Balcia jest członkiem Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego, Polskiego Biura Ubezpieczycieli Komunikacyjnych oraz należy do Polskiej Izby Ubezpieczeń.

Źródło: Rankomat.pl