Polecamy

Alior Bank - gwarancja stałych rat w Alior Banku - "Pożyczka Stabilna"

Alior Bank wprowadził do oferty „Pożyczkę Stabilną” z gwarancją stałej raty. Produkt ma zapewnić jak największe poczucie przewidywalności osobom, które potrzebują dodatkowych pieniędzy i obawiają się wzrostu kosztów kredytowania w najbliższym czasie.

- Środowisko niskich stóp procentowych utrzymuje się w Polsce już od długiego czasu. Jednak coraz częściej mówi się o możliwości ich podniesienia, co wśród niektórych klientów rodzi obawy przed wyższymi ratami i może być powodem rezygnacji z planowanych działań. Z myślą o rozwianiu takich obaw do naszej oferty wprowadziliśmy pożyczkę, która zapewni niezmienność rat i da szansę na spokojniejsze zarządzanie domowym budżetem - mówi Paweł Kapias, Dyrektor Działu Kredytów Niezabezpieczonych w Alior Banku.

W ramach oferty „Pożyczki Stabilnej” bank udziela kredytu od 500 do 70 000 złotych (wraz z kredytowanymi kosztami), a okres spłaty może wynieść od 3 miesięcy do nawet 5 lat (RRSO 10,85%). Największą zaletą produktu jest gwarancja raty, która nie ulegnie zmianie przez cały okres kredytowania. Dzięki temu każdy klient może nie tylko zaplanować swoje wydatki, ale także zyskać poczucie bezpieczeństwa w kontekście spłaty rat. O „Pożyczkę Stabilną” można zawnioskować w oddziałach, placówkach partnerskich, przez telefon oraz Internet. Produkt dostępny jest zarówno nowych, jak i dotychczasowych klientów.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) Pożyczki Stabilnej wynosi 10,85%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów): 10 838 zł; całkowita kwota do zapłaty: 13 440,89 zł; oprocentowanie stałe: 7%; całkowity koszt pożyczki: 2602,89 zł, w tym prowizja: 758,66 zł (7%), odsetki: 1844,23 zł; 51 miesięcznych rat, w tym 50 równych rat w wysokości 263,55 zł, ostatnia rata: 263,39 zł. Kalkulacja została dokonana na 15.09.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Ostateczne warunki kredytowania zależą od zdolności kredytowej klienta, kwoty pożyczki, terminu wypłaty pożyczki oraz daty płatności pierwszej raty. Szczegóły oferty oraz Taryfa opłat i prowizji dla klientów indywidualnych w placówkach Alior Banku SA i na stronie Alior Banku - Klienci Indywidualni- Przydatne dokumenty.