Polecamy

Alior - Ubezpieczenie komunikacyjne LINK4 już dostępne w aplikacji Alior Mobile

Alior Bank udostępnił klientom indywidualnym możliwość zdalnego zakupu ubezpieczenia komunikacyjnego OC lub OC/AC w aplikacji Alior Mobile. Wcześniej z oferty, stworzonej przy współpracy z LINK4, mogli skorzystać użytkownicy bankowości internetowej Alior Banku. Osoby, które zdecydują się zakupić ubezpieczenie za pośrednictwem smartfona, mogą skorzystać z rabatu do 13 proc., a także eBonów na zakupy w ramach promocji na start.

Kolejne produkty dostępne w Alior Mobile

W Alior Banku zawsze na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby naszych klientów. Dlatego też nieustannie rozszerzamy zakres usług w bankowości internetowej i mobilnej. Z naszych obserwacji wynika, że użytkownicy kanałów cyfrowych coraz chętniej sięgają po dostępne tam rozwiązania. Z myślą o nich dodaliśmy właśnie w Alior Mobile możliwość zakupu ubezpieczenia komunikacyjnego. Wprowadzając tego typu produkty chcemy dostarczyć użytkownikom kompleksową ofertę – tak, aby większość spraw mogli realizować bez konieczności wychodzenia z domu – mówi Łukasz Stanny, Dyrektor Działu Bancassurance w Alior Banku.

Proces zakupu ubezpieczenia komunikacyjnego LINK4 w kanałach cyfrowych banku przebiega szybko i jest bardzo intuicyjny. W tym celu wystarczy zalogować się do systemu Alior Online lub Alior Mobile, a w kolejnym kroku wybrać sekcję „Oferty” i przejść do zakładki „Ubezpieczenia”.

- Jesteśmy dumni z tej integracji. W prosty sposób, bez konieczności odpowiadania na szereg, często trudnych pytań, klient będzie miał dostęp do bogatej oferty ubezpieczeń komunikacyjnych LINK4. W większości przypadków, by poznać koszt ubezpieczenia wystarczy tylko numer rejestracyjny pojazdu oraz dwie/trzy informacje o pojeździe i sposobie jego użytkowania. Dodatkowo dla klientów banku przygotowaliśmy specjalną promocję. Teraz oprócz zniżki do 13 proc., każdy kto kupi ubezpieczenie w okresie trwania promocji dostanie eBon do sieci sklepów Biedronka – podkreśla Mikołaj Kozieł, Dyrektor Obszaru Rozwoju Biznesu w LINK4.

Oferta dla wszystkich, którzy cenią bezpieczeństwo

Klienci zainteresowani zakupem polisy mają możliwość dopasowania zaproponowanych wariantów do swoich potrzeb, a także wyboru ubezpieczeń dodatkowych takich jak: assistance, ubezpieczenie szyb, kluczyków czy NNW w atrakcyjniej cenie. Osoby, które zakupią polisę, same decydują, w jaki sposób oraz w jakim terminie opłacą składkę, a komplet dokumentów ubezpieczeniowych otrzymają na wskazany adres mailowy. Kupując swoje pierwsze ubezpieczenie od LINK4 za pośrednictwem Alior Online lub Alior Mobile klienci zyskują zniżkę do 13 proc. wartości składki. W okresie trwania promocji, tj. od 27.09.2021 do 31.12.2021 r., otrzymają oni nagrodę w postaci eBonu na zakupy do wszystkich sklepów sieci Biedronka: 50 zł za zakup ubezpieczenia OC lub 100 zł za zakup ubezpieczenia OC/AC.

Szczegółowe informacje dotyczące produktu oraz Regulamin promocji dostępne są na stronie internetowej Alior Banku.