Polecamy

Pekao - Elektryczne AUDI Q4 e-tron do wygrania w loterii „Bądź EKO z Pekao”

12 października 2021 r., godzina 12:00 to data, którą miłośnicy płatności dokonywanych kartami Mastercard Banku Pekao S.A. z pewnością zapisali w swoich kalendarzach. To właśnie wtedy ruszyła kolejna wielka loteria Pekao. W tym roku nagrodą główną jest elektryczne AUDI Q4 e-tron o wartości ponad 220 tys. zł. oraz 36 rowerów elektrycznych. Bank przekonuje, że dbałość o środowisko naturalne jest ważna, a można ją rozpocząć np. płacąc kartami Pekao, aby zmienić samochód na elektryczny.

Bank przekonuje, że dbałość o środowisko naturalne warto zacząć od małych kroków, a jednym z nich może być korzystanie z samochodu bądź roweru elektrycznego. Dlatego bank zaprasza do udziału w loterii „Bądź EKO z Pekao”, w której do wygrania jest nowoczesne elektryczne AUDI Q4 e-tron oraz 36 rowerów elektrycznych.

W loterii mogą wziąć udział zarówno nowi jak i obecni klienci indywidualni Pekao, jak również ci, prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą. Wystarczy, że posiadają lub otworzą kartę debetową do konta lub kartę kredytową Mastercard w Pekao i zgłoszą swój udział w loterii. Zapisanie się do niej jest bardzo proste, gdyż odbywa się za pośrednictwem bankowości internetowej Pekao24 lub aplikacji PeoPay i nie wymaga od klienta podawania żadnych danych osobowych. Warto więc zgłosić się jak najszybciej i płacić kartą. Każda płatność kartą to losy w loterii –  za płatność kartą debetową klient otrzyma 1 los, a kartą kredytową aż 5 losów!

Uczestnicy mogą zwiększyć szansę na wygraną, jeśli swoją kartę zarejestrują w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile. Decydując się na to otrzymają 100 losów ekstra w losowaniu samochodu. Tyle samo losów otrzymają za wzięcie Pożyczki Ekspresowej, np. na konsolidację zobowiązań w innych bankach. Pekao proponuje ją aktualnie na wyjątkowych warunkach. 0% prowizji od kredytów i pożyczek spłacanych w innych bankach, jeśli klient przeniesie ją do Pekao w kwocie pow. 10 tys. zł i 0% prowizji od dodatkowych środków na dowolny cel w wysokości do 25% konsolidowanej kwoty. Jest to obecnie jedna z najtańszych ofert na rynku.

Bank zachęca do otwarcia Konta Przekorzystnego za 0 zł. Klient nie zapłaci zarówno za jego prowadzenie, jak również – przez cały okres kredytowania –  za obsługę karty debetowej Mastercard oraz wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce. Konto można otworzyć online na selfie ściągając aplikację PeoPay.

Ponadto osoby, które do końca roku zdecydują się na kartę kredytową mogą skorzystać z promocji „Karta kredytowa bez opłaty na start”,  w ramach której będą zwolnione przez rok z opłaty za obsługę i wydanie karty. To doskonała propozycja dla tych, którzy chcą zwiększyć swoje szanse na wygranie Audi Q4.

Losowanie nagrody głównej w loterii „Bądź EKO z Pekao” – samochodu elektrycznego Audi Q4 Sportback 35 e-tron – odbędzie się 21 stycznia 2022 r.

Losowanie rowerów elektrycznych będzie się odbywać co tydzień, począwszy od 22 października 2021 r.

Szczegółowe informacje dotyczące loterii znajdują się na stronie www.loteriapekao.pl oraz na www.pekao.com.pl

Działania na rzecz ochrony środowiska są elementem Strategii ESG, jaką Pekao ogłosiło w czerwcu tego roku. Bank planuje w latach 2021-2024 organizację finansowania dla nowych zrównoważonych projektów na kwotę co najmniej 30 mld zł. Z tego co najmniej 8 mld zł nowego finansowania ma obejmować projekty zielone i społeczne, a co najmniej 22 mld zł ma być przeznaczone na wsparcie emisji obligacji ESG.

RRSO – Rzeczywista roczna stopa oprocentowania pożyczki wynosi 7,44% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 32 832,00 zł, pożyczka zaciągnięta na 63 miesiące, oprocentowanie zmienne 7,20% w stosunku rocznym, całkowity koszt pożyczki 6 692,48 zł (w tym odsetki 6 692,48 zł), całkowita kwota do zapłaty 39 524,48 zł, płatna w 62 ratach miesięcznych po 627,37 zł, 63. rata wyrównująca 627,54 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 32 832,00 zł. Kalkulacja została podana na podstawie przykładu reprezentatywnego wg stanu na 24.08.2021 r.

Prowizja 0% i pozostałe warunki dotyczą Pożyczki Ekspresowej od 10 000 zł do 200 000 zł, przeznaczonej na spłatę udzielonych pożyczek lub kredytów oraz na dowolny cel w wysokości do 25% kwoty spłacanych zobowiązań. Pożyczka nie może być przeznaczona na spłatę pożyczek lub kredytów udzielonych przez Bank Pekao S.A. Specjalna oferta ważna do 31.12.2021

Źródło: Pekao