Polecamy

ING - Taniej kupuję, czego potrzebuję z pożyczką od ING na Black Friday

ING Bank Śląski proponuje klientom indywidualnym pożyczki gotówkowe bez prowizji za udzielenie i z obniżonym oprocentowaniem od 5,49%. Oferta będzie dostępna czasowo do 8 grudnia br.

Wiemy, że jesienne wyprzedaże to dobry moment, aby zrealizować różne plany i kupić o wiele taniej to, czego potrzebujemy. Zachęcamy przy tym, aby dobrze przygotować się na ten czas. Jeżeli pożyczyć to też warto taniej. Dlatego przygotowaliśmy na tę okazję czasową ofertę, w której wszystkie pożyczki oferujemy bez prowizji za udzielenie i z obniżonym oprocentowaniem – powiedział Andrzej Sowa, Dyrektor odpowiedzialny za pożyczki gotówkowe w ING Banku Śląskim.

Wielkie wyprzedaże kuszą i oszałamiają. Wielu z nas nie może im się oprzeć wydając więcej niż zaplanowało. Dlatego ING Bank Śląski - w ramach akcji „Porozmawiajmy o pieniądzach”, w której zachęca Polaków do otwartej dyskusji na ten temat - poprosił influencerów o dedykowany materiał. Kilka przydatnych wskazówek od nich i ich społeczności powinno pomóc nam lepiej przygotować się na gorące promocje, zachować chłodną głowę i wydać bezpiecznie tyle ile chcemy, na to czego naprawdę potrzebujemy. 

W akcji udział biorą:

  • RLM o promocjach ale tych rzeczywistych a nie wykreowanych na ten czas;
  • Karol Paciorek o cyberbezpieczeństwie, bo to okres wzmożonych wyłudzeń;
  • Izak o zakupach impulsywnych, bo super zniżki nas porywają;
  • Martin o pomocnych narzędziach do porównania ofert promocyjnych.

Oferta na „Black Friday” dotyczy wszystkich pożyczek zarówno dla obecnych jak i nowych klientów. Wniosek o pożyczkę można złożyć online, w oddziale lub przez telefon.

Więcej na: https://www.ing.pl/lp/pozyczka-gotowkowa

  • Tytuł kampanii: „Taniej kupuję, czego potrzebuję z pożyczką od ING na Black Friday”
  • Czas trwania: 18 listopada – 8 grudnia 2021
  • Narzędzia: internet, social media, direct marketing
  • Kreacja: Gong
  • Zakup mediów: MullenLowe MediaHub

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 12,08%

Przykład reprezentatywny dla pożyczki pieniężnej dla Klienta Stałego (wg definicji TOiP) – uwzględniający następujące założenia: całkowita kwota pożyczki pieniężnej (bez kredytowanych kosztów) 14 198,00 zł; całkowita kwota do zapłaty 17 746,65 zł; oprocentowanie zmienne 5,49%; całkowity koszt pożyczki 3548,65 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 1640,65 zł, Ubezpieczenie na życie do pożyczek gotówkowych „Pakiet Srebrny/Pakiet Złoty” 1908,00zł, suma opłat za prowadzenie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego przez 3 miesiące 0 zł).

Pożyczka jest rozłożona na 48 miesięcznych rat płatnych 15. dnia miesiąca, w tym 47 rat po 329,97 zł i ostatnia rata 330,06 zł. Kalkulacja dokonana 18 listopada 2021r. - na reprezentatywnym przykładzie. Zmienne oprocentowanie niesie ryzyko zmiany wysokości spłacanych odsetek, a więc także wysokości kwoty zadłużenia.

Źródło: ING