Polecamy

Pekao - Bank Pekao razem z Pekao Leasing oferują Leasing pod Choinkę

Bank Pekao we współpracy z Pekao Leasing przygotował świąteczną propozycję dla małych i średnich przedsiębiorstw – Leasing pod Choinkę. To atrakcyjna propozycja łatwo dostępnego i dopasowanego finansowania na bieżące potrzeby firm.

Gorsza koniunktura spowodowana kolejną falą pandemii COVID-19 uwypukliła potrzeby firm w zakresie umiejętnego zarządzania płynnością. Bank Pekao S.A. po przeanalizowaniu bieżących potrzeb MŚP, przygotował razem z Pekao Leasing atrakcyjną ofertę leasingu – Leasing pod Choinkę.

Odświeżona oferta leasingu (po Leasingu na Klik), pozwala nie tylko na efektywne zarządzanie zasobami finansowymi, ale także na optymalizację kosztów działalności. To propozycja atrakcyjna zarówno cenowo, jak i pozwalająca na ograniczenie do minimum formalności związanych z przyznaniem finansowania.

Zdajemy sobie sprawę, że koniec roku to okres wzmożonych inwestycji przedsiębiorstw, zwłaszcza związanych z wymianą maszyn czy floty samochodowej – podkreśla Dominika Byrska, Dyrektor Biura Produktów i Procesów Kredytowych, Bank Pekao S.A. – Dlatego, aby ułatwić przedsiębiorcom podjęcie decyzji o inwestycjach jeszcze w tym roku, przygotowaliśmy przedświąteczną propozycję łatwo dostępnego i dopasowanego do potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw leasingu. Ze względu na zdalną obsługę i szybką decyzję o przyznaniu finansowania, to oferta wyróżniająca się na rynku – dodaje dyrektor.

W czasie pandemii COVID-19, kiedy to popyt na środki trwałe przewyższa podaż, bardzo ważne staje się wczesne planowanie inwestycji oraz szybka jej realizacja. O ile o wczesnym planowaniu inwestycji możemy jedynie przypominać naszym klientom, o tyle Leasing pod Choinkę, pozwala szybko ją zrealizować, tym samym zaliczając do kosztów uzyskania przychodu uwzględnioną w leasingu opłatę wstępną. – mówi Bartosz Szałkowski, Dyrektor ds. Wsparcia Sprzedaży MŚP, Pekao Leasing S.A.

W ramach Leasingu pod Choinkę przedsiębiorcy mogą skorzystać z limitu leasingowego z wkładem własnym od 0 proc. Dodatkowo w ofercie dostępne są atrakcyjne pakiety ubezpieczeń. Leasing pod Choinkę obejmuje finansowanie pojazdów, maszyn, urządzeń, nieruchomości, rozwiązań IT oraz fotowoltaiki.  

Leasing pod Choinkę jest dostępny od 1 grudnia do 23 grudnia br. Więcej informacji na temat warunków i możliwości skorzystania z tej oferty dostępnych jest na stronie Leasing pod choinkę - Bank Pekao S.A.

Źródło: Pekao