Polecamy

Citi Handlowy z podwójną nagrodą za osiągnięcia na rynkach kapitałowych

Podczas Gali Podsumowanie Roku Giełdowego w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych, która wyłoniła liderów rynku kapitałowego 2018 roku, Citi Handlowy zdobył dwie prestiżowe nagrody.        

Bank po raz kolejny uzyskał tytuł Lidera Rynku Kasowego Treasury BondSpot Poland w zakresie obrotów na rynku kasowym obligacji

Dom Maklerski Banku Handlowego został wyróżniony za najwyższy udział lokalnego Członka Giełdy w obrotach sesyjnych na Rynku Głównym GPW.

- Tytuł lidera rynku market making dla Citi Handlowy podkreśla naszą silną pozycję na wymagającym rynku kapitałowym. Jesteśmy dumni, że to wyróżnienie po raz kolejny trafiło w nasze ręce – mówił w czasie Gali Maciej Kropidłowski, wiceprezes Citi Handlowy, który odbierał nagrodę Treasury BondSpot Poland. - Dzięki swojemu zaangażowaniu i profesjonalizmowi  nasz zespół utrzymuje wiodącą pozycję na rynku potwierdzoną przez równie wysoki poziom satysfakcji naszych klientów, dodał. - Ogromnie cieszy także wyróżnienie dla Domu Maklerskiego Citi Handlowy jako lokalnego członka giełdy o najwyższych obrotach. Na bardzo konkurencyjnym rynku to prawdziwy powód do dumy i potwierdzenie najwyższego poziomu naszych usług i zaufania klientów, mówił prezes Kropidłowski.
 
Nagroda za najwyższy udział lokalnego Członka Giełdy w obrotach sesyjnych akcjami na Głównym Rynku w 2018 r. nie byłaby możliwa, gdyby nie nasi klienci – ich zaufanie do nas i nasza długoletnia współpraca z nimi, mówił czasie Gali Patrycjusz Wójcik. - Nagroda to sukces całego zespołu Domu Maklerskiego i efekt jego intensywnej pracy, dzięki której klienci chcą realizować swoje inwestycje właśnie z nami, dodał.
Gala GPW co roku zbiera przedstawicieli najważniejszych instytucji rynku kapitałowego: emitentów, domów maklerskich, banków, firm inwestycyjnych oraz organizacji i stowarzyszeń branżowych. Nagrody wręczono instytucjom, które w poprzednim roku osiągnęły najlepsze wyniki i przyczyniły się widocznie do rozwoju polskiego rynku kapitałowego.