Polecamy

BPS - Przejrzyście i nowocześnie – nowa strona internetowa Banku BPS

Nowoczesna i przejrzysta nawigacja z podziałem na grupy Klientów i intuicyjne wyszukiwanie produktów, grafika dostosowana do stylistyki zrzeszeniowej i dużo użytecznych informacji – taka jest nowa strona internetowa Banku BPS www.bankbps.pl.  

Nowa strona Banku BPS www.bankbps.pl prezentuje w sposób przejrzysty ofertę produktową z podziałem według grup Klientów (Klienci indywidualni, firmy, rolnicy, samorządy i wspólnoty), ale także i to nowość - według potrzeb finansowych Klienta.
 
Nowością jest także udostępnienie formularza kontaktowego. To ważny kanał komunikacji z Bankiem, poza Infolinią i wizytą w placówce, szczególnie przydatny w czasach, gdy wiele osób wybiera zdalne załatwianie spraw, czy to ze względu na wygodę, czy z obawy przed pandemią.
 
Dodatkowo, boczne krótkie menu na zwracającym uwagę zielonym pasku, widoczne na każdej podstronie, ułatwia szybki kontakt z Bankiem. W każdej chwili użytkownik może przejść do mapy oddziałów i bankomatów, czy wyświetlić numer Infolinii. Nowa strona internetowa www.bankbps.pl to nie tylko opis oferty. Użytkownik znajdzie tu również sekcje:
  • „Warto wiedzieć” a w niej poradniki, jak postępować w sytuacji zgubienia dokumentów lub portfela, jak na co dzień dbać o bezpieczeństwo pieniędzy, jak zastrzec kartę, itp.

  • „Przydatne informacje” z aktualizowanymi na bieżąco kursami walut, stawkami referencyjnymi, czy godzinami przelewów.
Osoby zainteresowane mogą dowiedzieć się więcej o nieruchomościach na sprzedaż czy prowadzonych przetargach, przejść do Biura Prasowego lub na stronę programu edukacyjnego TalentowiSKO. W wersji angielskiej przedstawione są podstawowe informacje o Banku i Grupie.
 
Nowa strona jest responsywna, czyli dostosowana do smartfonów i innych urządzeń mobilnych. Graficznie utrzymana jest w stylistyce strony zrzeszeniowej mojbank.pl. To kontynuacja prac nad spójnym wizerunkiem Zrzeszenia BPS w Internecie, zainicjowanych wdrożeniem strony zrzeszeniowej mojbank.pl w lipcu 2020 r.
 
Za projekt graficzny nowej strony odpowiadała agencja OS3, a całość prac technologicznych wykonało Centrum Rozwoju Usług Zrzeszeniowych, którego właścicielami są Banki Spółdzielcze Zrzeszenia BPS i Bank BPS. W planach na początek 2022 r. jest przygotowanie szablonu, z którego korzystać będą mogły również Banki Spółdzielcze Zrzeszenia BPS.
 
Źródło: BPS