Polecamy

Pekao - w grudniu z kumulacją promocji za założenie i polecenia konta oraz rachunki dla najmłodszych

W grudniu jeszcze bardziej niż zwykle opłaca się założyć Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium w Banku Pekao. W obecnej promocji nowy klient, który otworzy zdalnie konto może otrzymać do 200 zł nagrody. Nawet 100 zł można dostać za skuteczne polecenie konta w Pekao. Doliczając promocje za konta dla dzieci i młodzieży klient może zebrać nagrody w wysokości nawet 500 zł.

Nowy klient otrzyma nagrodę za otwarcie Konta Przekorzystnego lub Konta Świat Premium jeśli do końca grudnia otworzy konto z kartą debetową Mastercard i aplikacją mobilną PeoPay przez: podstronę internetową banku lub aplikację mobilną PeoPay, czyli „na selfie”, po spełnieniu prostych warunków promocji.

Nie od dziś wiadomo, że w Pekao poza ofertą konta osobistego dla osób pełnoletnich można również założyć konto dziecku. Konta dla dzieci rosną wraz z nimi i ich oczekiwaniami. W Polsce coraz popularniejsze stają się różnego rodzaju produkty bankowe kierowane do dzieci. Przede wszystkim są to jednak oferty dla osób powyżej 13 roku życia. Bank Pekao był jednym z pierwszych, który ofertę skierował do jeszcze młodszych odbiorców – z Pakietu PeoPay KIDS mogą korzystać dzieci już od 6. roku życia, a najważniejszym celem aplikacji jest nauka dzieci samodzielności i oszczędzania już od najmłodszych lat.

W grudniowej ofercie Pekao przygotował ekstra kieszonkowe dla dzieci w wieku 6-12 lat: 100 zł za założenie Pakietu PeoPay KIDS oraz posiadanie kwoty min. 10 zł na koncie. Dzieci w wieku 13-17 też mogą liczyć także na 100 zł na start od banku za otwarcie konta osobistego, konta oszczędnościowego oraz za transakcje.

Kolejne 100 zł można zdobyć za skuteczne polecenie konta w programie poleceń Banku Pekao. W tym przypadku promocja dotyczy również obecnych klientów Pekao, którzy mogą polecać konto rodzinie i znajomym. Nagradzana jest również osoba, która otwiera konto z polecenia.

Rodzinne bankowanie w Pekao się opłaca. Konto Przekorzystne zostało uznane najlepszym kontem osobistym w rankingu „Złoty Bankier 2021” przygotowanym przez Bankier.pl i Puls Biznesu. Obsługa Konta Przekorzystnego nic nie kosztuje, a do tego można mieć nowoczesną aplikację PeoPay, dzięki której cały bank jest pod ręką oraz kartę wielowalutową do płacenia w kraju i za granicą.  

Aż 55 proc. kont otwartych „na selfie” należy do klientów w wieku 18-26 lat. To bardzo cieszy, bo Bank Pekao mocno stawia na młodych. Chce być dla nich bankiem pierwszego wyboru. Cel zapisany w ogłoszonej wiosną strategii banku to pozyskanie do 2024 r. ponad 600 tys. klientów poniżej 26 roku życia.

Źródło: Pekao