Polecamy

Pekao - Jeśli ferie to tylko z pożyczką ekspresową i ubezpieczeniem „Bezpieczna podróż”

Ferie to dla uczniów czas międzysemestralnego wypoczynku, a dla ich rodziców i opiekunów moment, w którym nierzadko zadają sobie dwa pytania – w jaki sposób sfinansować wydatki związane z wyjazdami ich pociech czy zakupem sprzętu do uprawiania sportów zimowych oraz co zrobić, aby zimowe podróże były bezpieczne. Bank Pekao S.A.  ma w swojej ofercie gotowe odpowiedzi – pożyczkę ekspresową z prowizją 0%, a wspólnie z PZU S.A. ubezpieczenie „Bezpieczna podróż” z 15% zniżką.

Koszty zimowego urlopu to nie lada wydatek, dlatego warto rozważyć pozyskanie dodatkowych środków na ten cel, np. korzystając z najnowszej promocji Banku Pekao pod nazwą „Pierwsza pożyczka”. Pekao S.A. proponuje pożyczkę gotówkową na dowolny cel do wysokości 10 tys. zł z 0% prowizją jej za udzielenie. Jest to oferta skierowana zarówno do nowych, jak i obecnych klientów, którzy nie posiadają pożyczek gotówkowych w Pekao S.A. Przykładowa rata pożyczki w wys. 3000 zł rozłożona na 24 m-ce to tylko 139 zł. Pieniądze z pożyczki są dostępne  nawet
w jeden dzień od podpisania umowy. Można też skorzystać z karencji w spłacie rat i pierwszą ratę zapłacić dopiero za trzy miesiące.

Maksymalny czas spłaty pożyczki wynosi 96 miesięcy. Promocja trwa do 31 marca 2022 r.

Niezależnie od tego, czy ferie zamierzamy spędzić w Polsce czy też za granicą powinniśmy pamiętać o ubezpieczeniu, które zapewni odpowiednią ochronę. O bezpieczeństwo podczas ferii pomoże nam zadbać PZU, które dla klientów Banku Pekao przygotowało ubezpieczenie „Bezpieczna Podróż”. Jest ono dla nich dostępne za pośrednictwem serwisu internetowego Pekao24 oraz w aplikacji PeoPay.

Ubezpieczenie zapewnia wsparcie w razie nieoczekiwanych problemów podczas podróży - m.in. w przypadku zachorowania, wypadku, wyrządzenia szkody innej osobie. Co więcej, jeśli podróż zagraniczna trwa nie dłużej niż 30 dni, PZU SA zapewnia ochronę na wypadek nagłego zachorowania na COVID-19. Ubezpieczenie jest dostępne w trzech wariantach, a w każdym z nich można zawrzeć umowę ubezpieczenia w zakresie podstawowym lub rozszerzyć ochronę o dodatkowe ryzyka związane z uprawianiem sportów, chorobami przewlekłymi oraz ubezpieczenia zawarte w klauzulach dodatkowych. Szczegółowe informacje nt. ubezpieczenia dostępne są na stronie: Ubezpieczenie turystyczne Bezpieczna podróż - Bank Pekao S.A.

Aktualnie przy zakupie ubezpieczenia „Bezpieczna podróż” można skorzystać z 15-proc. zniżki z kodem rabatowym FERIE! Oferta obowiązuje do 28 lutego 2022 r.

RRSO – rzeczywista roczna stopa oprocentowania pożyczki wynosi 11,01% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 8578,00 zł, pożyczka zaciągnięta na 36 miesięcy, oprocentowanie zmienne 10,49% w stosunku rocznym, całkowity koszt pożyczki 1457,53 zł (w tym: odsetki 1457,53 zł), całkowita kwota do zapłaty 10035,53 zł płatna w 35 ratach miesięcznych po 278,77 zł, 36. rata wyrównująca 278,58 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 8578,00 zł. Kalkulacja została podana na podstawie przykładu reprezentatywnego wg stanu na 17.12.2021 r.

Źródło: Pekao