Polecamy

Pekao - Polecaj Konta Banku Pekao i zyskaj nawet 1500 zł

Pekao S.A. zaprasza do udziału w programie „Polecam Przekorzystnie”. Do jego najnowszej edycji klient może zapisać się zarówno w aplikacji mobilnej PeoPay, jak i serwisie internetowym Pekao24.

Bank Pekao z roku na rok cieszy się coraz większym zaufaniem klientów, co jest zasługą wysokiej jakości oferowanych przez niego produktów i usług. Klienci szczególnie doceniają Konto Przekorzystne. Blisko 40 proc. osób do 26. roku życia założyło je z polecenia, a wśród starszych użytkowników co piąty otworzył rachunek, dzięki rekomendacji bliskich lub znajomych. Nie bez przyczyny Konto Przekorzystne zostało uznane przez jury konkursu Złoty Bankier w 2021 r. za najlepsze na rynku. W ocenie ekspertów odpowiada ono najlepiej potrzebom różnych grup klientów – od tych korzystających z tradycyjnych usług po otwartych na innowacje i rozwiązania mobilne. Głównym atutem oferty są niskie koszty bankowania oraz dodatkowe korzyści jakie zyskuje posiadacz Konta Przekorzystnego – zniżki w Galerii Rabatów, podwójne punkty w Programie Mastercard Bezcenne Chwile lub bonusy za samo założenie konta.

Bank Pekao, wiedząc o tym, że jego najlepszymi ambasadorami są zadowoleni klienci,  zaprasza ich do udziału w kolejnej edycji programu „Polecam Przekorzystnie”. Każdy klient za skuteczne polecenie jednej osoby otrzyma nagrodę w wysokości 100 zł lub 50 zł w zależności od tego, jakie konto skutecznie poleci. Użytkownicy mogą rekomendować rachunki: Konto Przekorzystne, Konto Przekorzystne dla młodych, Konto Świat Premium oraz Konto Przekorzystne Biznes.

W programie „Polecam Przekorzystnie” mogą wziąć udział zarówno dotychczasowi klienci banku, jak również ci, którzy założą konto w okresie trwania programu. Wystarczy zarejestrować się w aplikacji mobilnej PeoPay, serwisie internetowym Pekao24 lub na stronie: www.pekao.com.pl/mgm i polecić bliskim lub znajomym założenie rachunku w Pekao.

Każdy klient za polecania kont Pekao S.A. może zyskać nawet 1500 zł. Konto z polecenia można otworzyć w oddziałach banku w całej Polsce lub online za pomocą selfie w aplikacji mobilnej PeoPay.

Bank Pekao S.A., założony w 1929 r., jest jedną z największych instytucji finansowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i drugim największym bankiem uniwersalnym w Polsce z ponad 240 mld zł aktywów. Posiadając drugą co do wielkości sieć oddziałów, Bank Pekao obsługuje ponad 5,9 mln klientów. Jako wiodący bank korporacyjny w Polsce, obsługuje co drugą korporację w Polsce. Status banku uniwersalnego opiera się na wiodącej na rynku pozycji w private banking, zarządzaniu aktywami i działalności maklerskiej. Zróżnicowany profil działalności Banku Pekao jest wspierany przez wiodący na rynku bilans i profil ryzyka odzwierciedlony w najniższych kosztach ryzyka, silnych wskaźnikach kapitałowych i odporności na warunki makroekonomiczne (jest na drugim miejscu wśród 50 najbardziej odpornych banków w Europie w testach warunków skrajnych, przeprowadzonych przez EBA).

Od 1998 r. Bank Pekao jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i uczestniczy w kilku lokalnych (w tym WIG 20 i WIG) oraz międzynarodowych indeksach (w tym MSCI EM, Stoxx Europe 600 i FTSE Developed). Pekao jest jedną z najbardziej dywidendowych spółek giełdowych w Polsce na przestrzeni ostatnich 10 lat, wypłacając łącznie 20 mld zł w ciągu dekady.

Źródło: Pekao