Polecamy

Pekao - rozszerzenie dostępu do Programu Mastercard®Bezcenne Chwile

Klienci indywidualni Banku Pekao zyskali dostęp do platformy Programu Mastercard Bezcenne Chwile w aplikacji PeoPay oraz bankowości internetowej Pekao24. Od teraz wszystkie funkcje Bezcennych Chwil są dla nich dostępne bez konieczności dodatkowego logowania się na stronie programu.

Klienci Pekao S.A. mogą za pośrednictwem aplikacji PeoPay i bankowości internetowej Pekao24 zarejestrować karty debetowe i kredytowe Mastercard do programu Bezcenne Chwile. Jego dotychczasowi uczestnicy mogą z kolei sprawdzić postęp w realizacji swojej wybranej pasji oraz przejrzeć katalog nagród.

– Rozwijanie bankowości internetowej i mobilnej to wyzwanie dla banków. Klienci coraz chętniej korzystają z tych opcji, więc banki muszą zapewnić w tym kanale najlepszą obsługę. Dlatego współpracujemy z bankami, aby także Bezcenne Chwile mogły być łatwo dostępne dla klientów z poziomu ich bankowości. Od teraz klienci Pekao S.A. mogą szybko i wygodnie korzystać ze wszystkich funkcji Bezcennych Chwil zarówno w bankowości online, jak i w aplikacji mobilnej – mówi Marcin Klimkowicz, Dyrektor ds. Rozwiązań Lojalnościowych w polskim oddziale Mastercard Europe.

– Jednym z filarów naszej strategii jest zapewnienie klientom dostępu do jak największej liczby produktów i usług za pośrednictwem kanałów zdalnych. Umożliwienie im korzystania z programu Bezcenne Chwile w PeoPay oraz Pekao24 to kolejny krok w tym kierunku. Dla tych z nich, którzy jeszcze nie uczestniczą w tym programie wygoda korzystania z niego za pośrednictwem naszych kanałów zdalnych może być argumentem, aby do niego przystąpić, podobnie jak oferta powitalna, którą dla nich przygotowaliśmy – podkreśla Remigiusz Hołdys, Dyrektor Departamentu Bankowości Codziennej i Produktów Oszczędnościowych w Banku Pekao S.A.

Każdy klient Banku Pekao, który zapisze się do programu i wykona w ciągu 30 dni od tego momentu minimum 3 transakcje u partnerów programu dowolną kartą Mastercard wydaną przez Pekao S.A. lub zbliżeniowo za pośrednictwem PeoPay otrzyma 4000 punktów powitalnych, które można wymienić na dowolną nagrodę. Promocja obowiązuje do 31.03.2022 r.

Z Bankiem Pekao S.A. klienci zbierają do 4 razy więcej punktów za każde wydane 50 zł otrzymasz: 2 pkt za płatność kartą do konta lub aplikacją  PeoPay, 4 pkt za płatność kartą kredytową. Punkty są naliczane proporcjonalne od wydanej kwoty i naliczane za każdą transakcję stąd każda płatność za zakupy kartami Banku Pekao S.A. oraz aplikacją PeoPay przybliża do realizacji pasji

W 2021 r, klienci Banku Pekao S.A., uczestniczący w Programie Mastercard® Bezcenne® Chwile, zgromadzili punkty o wartości ponad 5 mln złotych, dzięki którym mogą realizować swoje pasje i odbierać nagrody w programie.

Wśród partnerów handlowych programu Bezcenne Chwile znajduje się już ponad 80 marek detalicznych z 19 różnych kategorii zakupowych, w tym tak popularne jak Carrefour, CircleK, Decathlon, RTV Euro AGD czy Empik, a ostatnio także nowi partnerzy: Allegro, DUKA czy SMYK. Program Bezcenne Chwile wyróżniają również spersonalizowane oferty, dostosowane do zwyczajów zakupowych konkretnego konsumenta. Najwięcej jednak uczestnicy programu zyskują podczas transakcji u partnerów programu. Każda płatność zrealizowana zarejestrowaną kartą u dowolnego sprzedawcy czy usługodawcy na terenie Polski w tym również w Internecie automatycznie zasila punktami konto uczestnika w programie. W prosty sposób można wymieniać je na nagrody pozwalające realizować pasje i zainteresowania użytkownika.

Liczą się pasje i bezcenne chwile

Jak wynika z badania[1] przeprowadzonego na zlecenie Mastercard, zdecydowana większość Polaków (88%) ma swoją ulubioną pasję. To właśnie zainteresowania stały się podstawą do stworzenia katalogu nagród w programie Bezcenne Chwile. Tradycyjny katalog rzeczowy zastąpiły indywidualne cele, do realizacji których dążą uczestnicy programu. Cele te są podzielone na 9 kategorii: dom, dziecko, sport, rozrywka, podróże, kulinaria, gaming, zakupy i pomaganie.

Mastercard rozszerza na bieżąco katalog nagród o takie, które pozwalają rozwijać pasje bez wychodzenia z domu. Wśród nich można znaleźć m.in.: lekcje tańca online z choreografami Egurrola Dance studio, 30- dniowy dostęp do pakietu Player + Kanały TV, dostęp do serwisu premium o profilu sportowym, godzinna rozgrywkę z jednym z najwybitniejszych polskich e-sportowców Jarosławem Jarząbkowskim – Pashą czy trening online.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.bezcennechwile.pl.

[1] Badanie zrealizowane na zlecenie Mastercard przez KANTAR TNS na próbie telefonicznej (CATI), N=600 wywiadów z osobami w wieku 18+; wrzesień 2019 r.

Źródło: Pekao