Polecamy

Alior Bank - Nowość w ofercie Alior Banku dla firm - ubezpieczenie NNW oraz opieki zdrowotnej PZU SA

 

Alior Bank rozszerzył ofertę dla klientów biznesowych o ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) oraz opieki zdrowotnej od PZU S.A. Przedsiębiorcy, którzy posiadają lub otworzą konto firmowe w banku mogą ubezpieczyć siebie, członków rodziny, pracowników swojej firmy i ich bliskich. Ceny wariantów ubezpieczenia rozpoczynają się już od 35 zł miesięcznie za osobę.

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków oraz opieki zdrowotnej w naszej ofercie jest odpowiedzią na potrzeby przedsiębiorców, którzy bardzo wysoko oceniają możliwość podpisania umowy ubezpieczenia bezpośrednio w banku, z którego na co dzień korzystają. Wygoda, bezpieczeństwo prowadzących firmy oraz udostępnianie im szerokiego wachlarza atrakcyjnych i użytecznych rozwiązań zgodnie z oczekiwaniami, są dla nas najważniejsze. Dlatego też wykorzystaliśmy potencjał naszej strategicznej współpracy z PZU SA i rozszerzyliśmy ofertę o nowe, korzystne rozwiązania dla biznesu – mówi Marek Majsak, Wiceprezes Zarządu odpowiadający za obszar Klienta Biznesowego w Alior Banku.

Ubezpieczenie podstawowe obejmuje następstwa nieszczęśliwych wypadków polegające na trwałej całkowitej niezdolności do pracy lub trwałym uszkodzeniu ciała. Suma ubezpieczenia wynosi 10 tys. zł. Z kolei w ramach dodatkowego ubezpieczenia w zakresie opieki zdrowotnej, w zależności od wybranego wariantu, PZU w przypadku choroby lub konieczności leczenia następstw nieszczęśliwego wypadku, zorganizuje świadczenia medyczne i pokryje ich koszty. Opieka zdrowotna jest realizowana na terenie Polski i obejmuje konsultacje lekarskie bez skierowań, badania diagnostyczne, badania i zabiegi ambulatoryjne oraz zabiegi rehabilitacyjne, zgodnie z wybranym wariantem. Oferta gwarantuje dostęp do lekarzy specjalistów w ciągu maksymalnie 5 dni roboczych.

Intensywnie pracujemy nad rozwojem oferty ubezpieczeń ochronnych w Alior Banku. Wprowadzenie nowego produktu dla klienta biznesowego Banku to kolejny przykład wykorzystania potencjału Grupy PZU w obszarze ubezpieczeń. Współpraca z bankami to jeden z kluczowych filarów strategii Grupy na lata 2021-2024 – mówi Agnieszka Gocałek, pełnomocnik Zarządu ds. Programów Partnerstwa Strategicznego PZU SA.

Ubezpieczeniem NNW oraz opieki zdrowotnej mogą zostać objęte osoby do 65. roku życia - przedsiębiorcy, którzy posiadają lub otworzą konto firmowe w Alior Banku, pracownicy firmy, ich współmałżonkowie i partnerzy życiowi oraz ich dzieci do 18. roku życia. Miesięczna składka zależy od zakresu ubezpieczenia i dla każdego ubezpieczonego wynosi 35 zł w wariancie Podstawowym, 45 zł w wariancie Standardowym, 65 zł w wariancie Premium. Składka za wariant Dziecko wynosi 55 zł miesięcznie.

Składka pobierana jest z góry, zbiorczo za wszystkie osoby ubezpieczone, z rachunku firmowego prowadzonego w Alior Banku. Zawarcie umowy ubezpieczenia jest możliwe bezpośrednio w placówkach Alior Banku lub za pośrednictwem bankowości internetowej BusinessPro.

Szczegółowe informacje są dostępne w placówkach Alior Banku, na www.aliorbank.pl oraz na infolinii pod numerem 19 502.