Polecamy

BNP Paribas - Kredyty bez prowizji i z niską marżą. Bank BNP Paribas wystartował z nową promocją dla mikroprzedsiębiorców

Bank BNP Paribas przygotował nową ofertę promocyjną dla mikroprzedsiębiorców. Klienci mogą liczyć na kredyt w rachunku bieżącym i kredyt gotówkowy bez prowizji i z marżą od 2,9%. Promocja potrwa do końca kwietnia.

W ofercie dostępne są kredyty Biznes Lider i Ekspres Linia. Bank nie pobiera prowizji za udzielenie kredytu, a marża (po wykupieniu odpowiedniego wariantu ubezpieczenia Cardif, firmie ubezpieczeniowej będącej częścią Grupy BNP Paribas) wynosi jedynie 2,9%.

Wyzwaniem jest rozwój własnego biznesu, bez odpowiedniego wsparcia i finansowania. Nasza oferta jest dopasowana do różnorodnych potrzeb mikroprzedsiębiorstw. Gwarantujemy dużą elastyczność spłat i bardzo atrakcyjne warunki finansowe. W chwili rozpoczęcia promocji nie ma na rynku innej oferty pożyczki, która łączyłaby tak atrakcyjne warunki cenowe z wysoką kwotą finansowania niezabezpieczonego i długim okresem spłaty – mówi Agnieszka Pełechaty, Dyrektorka Biura sprzedaży segmentu bankowości biznesowej Banku BNP Paribas.

Biznes Lider to nieodnawialny kredyt gotówkowy, który pomoże sfinansować potrzeby wynikające z bieżącej działalności firmy. Przedsiębiorcy mogą pożyczyć nawet 250 tys. złotych, a spłatę rozłożyć na okres do 7 lat.

Kredyt w rachunku bieżącym Ekspres Linia pomaga zwiększyć komfort planowania wydatków w dłuższej perspektywie. Kredytobiorca otrzymuje łatwy dostęp do środków. Forma spłaty jest elastyczna i każdy przedsiębiorca może dopasować ją do swoich potrzeb. Maksymalna kwota finansowania to 500 tys. złotych, a pieniądze mogą zostać przeznaczone na dowolny cel związany z bieżącą działalnością firmy.

Oferta promocyjna Banku BNP Paribas skierowana jest do mikroprzedsiębiorców, którzy prowadzą działalność od minimum 24 miesięcy lub 12 miesięcy w przypadku profesjonalistów takich, jak adwokat, aptekarz, architekt, biegły rewident, doradca inwestycyjny, doradca podatkowy, radca prawny, farmaceuta, fizjoterapeuta, zarządca nieruchomości, księgowy, lekarz, notariusz, rzeczoznawca majątkowy, protetyk, stomatolog, weterynarz czy tłumacz przysięgły. Działalność może być prowadzona w formie spółki cywilnej, osobowej, kapitałowej lub jako jednoosobowa działalność gospodarczą a rozliczanie się z Urzędem Skarbowym odbywać się na zasadach uproszczonej księgowości albo pełnej rachunkowości.

We współpracy z BNP Paribas Leasing Solutions, bank oferuje mikroprzedsiębiorcom również specjalną ofertę produktów leasingowych.

Szczegóły promocji są dostępne na stronie: 

https://www.bnpparibas.pl/male-firmy/finansowanie/oferta-specjalna-dla-firm

Źródło: BNP Paribas