Polecamy

ING - utrzymanie bonusu „Terminal płatniczy za 0 zł przez 2 miesiące” po zmianie zasad programu Polska Bezgotówkowa

1 marca zmienią się zasady Programu Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego, realizowanego przez Fundację Polska Bezgotówkowa, kierowanego do mikro, małych i średnich firm. Program będzie krótszy o 7 miesięcy czyli będzie trwał 5 miesięcy. Przedsiębiorcy mogą korzystać z dotychczasowych – korzystniejszych – warunków tylko do 28 lutego. ING Bank Śląski jako uczestnik Programu udostępnia terminal płatniczy za 0 zł przez 12 miesięcy do końca lutego br. Obecnie oferowany bonus „Terminal płatniczy za 0 zł przez 2 miesiące”  będzie utrzymany również po 1 marca.

Od 1 marca 2022 r. Fundacja będzie finansować instalację tylko jednego terminala w każdej firmie przystępującej do programu kwotą do 425 zł (obecnie to maksymalnie trzy urządzenia i do 850 zł na każdego POS-a). Ponadto firma, która korzysta z urządzenia, otrzyma niższe dofinansowanie do prowizji od transakcji przyjmowanych na terminalu przez pięć miesięcy.

Klienci ING, którzy podpiszą umowy o terminale po 1 marca 2022 r. nadal będą mogli korzystać z oferty bonusowej „Terminal płatniczy za 0 złotych przez 2 miesiące". W ramach tej oferty, przez 2 kolejne miesiące trwania umowy, akceptanci nie poniosą opłaty za udostępnienie terminala płatniczego oraz nie zapłacą prowizji za transakcje do obrotu 20 tys. zł na jednym terminalu w ciągu 2 miesięcy.

Po 1 marca nie zmienią się natomiast zasady dla podmiotów z sektora publicznego, operatorów urządzeń samoobsługowych czy firm zajmujących się wyłącznie transportem osób.

Źródło: ING Bank Śląski