Polecamy

ING ruszył z TechBlogiem

ING Bank Śląski uruchomił TechBlog, w którym eksperci banku będą się dzielić wiedzą i doświadczeniem z zakresu technologii.

- Na blogu będziemy pokazywać technologiczną stronę bankowości. Bo nasz bank to również firma technologiczna. Zapraszamy do śledzenia wpisów, postów, artykułów. Będziemy również udostępniać podcasty, a także zapraszać na wspólne wydarzenia związane z technologią w naszym banku – powiedziała Katarzyna Banaś, Business Manager w Pionie Tech w ING Banku Śląskim.

TechBlog to miejsce na wymianę doświadczeń, rozwiązań ale też problemów, z którymi eksperci mierzą się w codziennej pracy. Blog jest interaktywny – jest miejsce na komentarze, dyskusje a także na wskazanie tematów, które czytelników najbardziej interesują. Dla każdego czytelnika znajdzie się ciekawy temat, niezależnie od poziomu zaawansowania.

Pierwszy tekst już się ukazał. Paweł Moliński, architekt w ING Banku Śląskim, przybliżył temat zarządzania procesem ładowania hurtowni danych w ING poprzez stosowanie Control-M - jednego z wiodących narzędzi klasy Workload Automation. Zapraszamy do lektury i śledzenia bloga.

Więcej na https://techblog.ing.pl.