Polecamy

PKO BP - udzielenie wsparcia rodzinom pracowników Kredobanku

W obliczu inwazji Rosji na Ukrainę, PKO Bank Polski udziela wsparcia rodzinom pracowników swojej spółki Kredobank. Bank zapewnia transport, zakwaterowanie, opiekę medyczną, wsparcie psychologów i środki do życia. W Polsce jest już 70 osób.

PKO Bank Polski aktywnie włączył się w akcję #PomocDlaUkrainy. Jedną z form wsparcia skierowana jest do osób, które szukają bezpiecznego schronienia. Dziś przyjechała do Polski grupa 48 kobiet i dzieci – są to członkowie rodzin pracowników Kredobanku. Bank zapewnia im zakwaterowanie, opiekę medyczną, wsparcie psychologów oraz środki do życia. Łącznie do Polski dotarło już 70 osób.
 
W działania na rzecz pomocy dla obywateli Ukrainy włączyła się bankowa Fundacja, która uruchomiła powszechną zbiórkę. Dołączyć może każdy, dokonując wpłat w aplikacji mobilnej IKO lub na konto Fundacji PKO Banku Polskiego nr: 47 1020 1068 0000 1002 0172 3014  z tytułem przelewu: Wpłata na pomoc dla Ukrainy.
 
W działania pomocowe włączyła się cała społeczność banku i spółek GK. W tym trudnym czasie aktywnie angażują się w liczne akcje pomocowe, w tym zbiórki rzeczowe i organizację pobytu.
Informacje w związku z wojną w Ukrainie - kliknij tutaj
 
Źródło: PKO Bank Polski