Polecamy

Alior Bank - Bank rozszerza pakiet udogodnień dla obywateli Ukrainy

Zwrot opłaty za przelewy zagraniczne na Ukrainę oraz za wszystkie przelewy krajowe z kont osobistych prowadzonych w PLN, zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta osobistego w PLN i obsługę karty płatniczej dla obecnych klientów z Ukrainy (01.03.2022 – 28.02.2023), a także zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta osobistego w PLN i obsługę karty płatniczej przez 12 miesięcy od otwarcia konta – to jedne z kilku rozwiązań, jakie od 1.03 br. Alior Bank wprowadza w specjalnej ofercie dla obywateli Ukrainy. W ramach udogodnień Bank dla wszystkich stałych, jak i potencjalnych klientów z Ukrainy wprowadza również szybką ścieżkę wydania karty w oddziale.

Usprawnienia w ofercie dla obywateli Ukrainy wprowadzone do tej pory stanowią jeden z elementów szerszego pakietu, nad którym bank intensywnie pracuje. Będzie on obejmować ułatwienia m.in. przy wymianie gotówki, otwieraniu rachunków, czy specjalną ofertę w Kantorze Walutowym.

Bank przygotował również specjalną zakładkę na stronie www w języku ukraińskim dla dotychczasowych i potencjalnych klientów z Ukrainy. Przypominamy również, że na naszej infolinii można porozmawiać w języku ukraińskim.

O kolejnych rozszerzeniach w ramach obowiązującego pakietu udogodnień dla obywateli Ukrainy, Alior Bank będzie informował na bieżąco.

Więcej informacji o ofercie dla obywateli Ukrainie znajduje się na naszej stronie: Hаша пропозиція.