Polecamy

Pekao - Otwórz konto swojemu dziecku, a Bank Pekao nagrodzi je nawet 200 zł

Bank Pekao zachęca rodziców do założenia swoim dzieciom Konta Przekorzystnego dla młodych wraz z rachunkiem oszczędnościowym. W nagrodę można zyskać aż 200 zł.

„Rodzicie polecają Konto Przekorzytane dzieciom” to jedna z najbardziej lubianych przez klientów Banku Pekao promocji. W edycji, która trwa do 31 marca 2022 r. bank przygotował nagrody dla dzieci w wieku od 0 do 17 lat.

Najmłodsi klienci banku za jednoczesne założenie Konta Przekorzystnego dla młodych i rachunku oszczędnościowego Mój Skarb oraz zapisanie do promocji dostaną 100 zł. Drugi warunek jest uzależniony od wieku dziecka. W przypadku dzieci poniżej 13 lat kolejny bonus w wysokości 100 zł trafi do nich, jeśli saldo na ich Koncie Przekorzystnym dla młodych lub rachunku oszczędnościowym Mój Skarb 15 kwietnia 2022 r. będzie wynosić więcej niż 50 zł. Nastolatki powyżej 13 lat otrzymają 100 zł, jeśli do 15 kwietnia 2022 r. wykonają minimum 3 transakcje bezgotówkowe (kartą do konta lub aplikacją).

Konto dla dziecka można założyć w prosty i łatwy sposób bez konieczności wizyty w oddziale. Wystarczy, że rodzic zaloguje się do aplikacji PeoPay lub bankowości internetowej Pekao24 i w zakładce Panel rodzica wybierze wiek dziecka oraz produkty.

Wprowadzanie dziecka w świat finansów może być fascynującą przygodą zarówno dla opiekuna, jak i dziecka. To nauka odpowiedzialności i samodzielności. Bank Pekao posiada szeroką ofertę dla dorosłych, a teraz po raz kolejny przygotował atrakcyjną promocję skierowaną do dzieci i ich rodziców – mówi Remigiusz Hołdys, Dyrektor Departamentuw Pionie Bankowości Detalicznej Banku Pekao S.A.

W Banku Pekao bankowość dla najmłodszych to także aplikacja PeoPay KIDS, która uczy dzieci oszczędzania i wprowadza je w dorosły świat finansów. Mogą z niej korzystać już sześciolatki.

Bank Pekao S.A., założony w 1929 r., jest jedną z największych instytucji finansowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i drugim największym bankiem uniwersalnym w Polsce z ponad 250 mld zł aktywów. Posiadając drugą co do wielkości sieć oddziałów, Bank Pekao obsługuje ponad 6,1 mln klientów. Jako wiodący bank korporacyjny w Polsce, obsługuje co drugą korporację w Polsce. Status banku uniwersalnego opiera się na wiodącej na rynku pozycji w private banking, zarządzaniu aktywami i działalności maklerskiej. Zróżnicowany profil działalności Banku Pekao jest wspierany przez wiodący na rynku bilans i profil ryzyka odzwierciedlony w najniższych kosztach ryzyka, silnych wskaźnikach kapitałowych i odporności na warunki makroekonomiczne (jest na drugim miejscu wśród 50 najbardziej odpornych banków w Europie w testach warunków skrajnych, przeprowadzonych przez EBA).

Od 1998 r. Bank Pekao jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i uczestniczy w kilku lokalnych (w tym WIG 20 i WIG) oraz międzynarodowych indeksach (w tym MSCI EM, Stoxx Europe 600 i FTSE Developed). Pekao jest jedną z najbardziej dywidendowych spółek giełdowych w Polsce na przestrzeni ostatnich 10 lat, wypłacając łącznie 20 mld zł w ciągu dekady.

Źródło: Pekao