Polecamy

Pekao - Jak mieć finansowo z górki podpowiada Bank Pekao, oferując pożyczkę konsolidacyjną z 0% prowizji i Konto Przekorzystne za 0 zł

Od dziś (15.03.) Bank Pekao w ogólnopolskiej kampanii promocyjnej zachęca klientów do sprawdzenia, o ile niższą ratę mogą płacić w Pekao, jeśli  przeniosą swoje kredyty  z innych banków. Podpowiada też, jak zaoszczędzić na codziennym bankowaniu, dzięki otwarciu Konta Przekorzystnego za 0 zł, które zapewnia posiadaczom szereg benefitów, w tym bezpłatną kartę do konta oraz bezpłatne wszystkie bankomaty w Polsce.

Przygotowana przez Pekao oferta pożyczki konsolidacyjnej jest aktualnie jedną z najatrakcyjniejszych na rynku. Bank proponuje 0% prowizji od kredytów i pożyczek spłacanych w innych bankach w kwocie od 10 tys. zł i 0% prowizji od dodatkowych środków na dowolny cel w wysokości do 25% konsolidowanej kwoty.

Konsolidacja kredytów daje szanse obniżenia kosztów spłacanych rat i otrzymania dodatkowych środków na bardzo atrakcyjnych warunkach z prowizją 0%. Warto sprawdzić, o ile mniej można płacić z naszą pożyczką konsolidacyjną. Klient może też otrzymać niższe oprocentowanie w porównaniu do tego, które ma teraz. Dzięki temu zarządzanie budżetem staje się prostsze. Warto więc rozważyć skorzystanie z pożyczki konsolidacyjnej Banku Pekao z prowizją 0% i przekonać się, o ile łatwiej będzie nam planować wydatki mówi  Piotr Gołąb, Dyrektor Departamentu Produktów Kredytowych Klienta Indywidualnego w Banku Pekao S.A.

Klienci mogą spłacić kredyty posiadane w innych bankach podczas wizyty w dowolnej placówce Pekao, a w przypadku klientów Banku Pekao także kontaktując się z infolinią lub on-line, w bardzo prostym i wygodnym procesie pożyczki konsolidacyjnej na klik. Wystarczy wypełnić kilka podstawowych informacji a następnie z listy spłacanych kredytów wybrać te, które mają zostać przeniesione do Pekao oraz wpisać kwotę, jaką klient chciałby dodatkowo otrzymać na dowolny cel.

Równocześnie Bank Pekao zachęca do otwarcia Konta Przekorzystnego za 0 zł. Oznacza to, że klient nie zapłaci zarówno za jego prowadzenie, jak również za obsługę wydanej do niego karty debetowej Mastercard oraz wypłaty gotówki dokonywane przy jej pomocy ze wszystkich bankomatów w Polsce przez cały okres kredytowania. Na obniżenie kosztów codziennego bankowania mogą liczyć zarówno nowi klienci, jak i klienci banku, którzy podpiszą umowę o pożyczkę konsolidacyjną. Osoby, które nie mają jeszcze konta w Banku Pekao mogą otworzyć je online na selfie w aplikacji PeoPay i skorzystać dodatkowo z aktualnych promocji za założenie konta (więcej na pekao.com.pl/konto-osobiste).

Specjalna oferta pożyczki konsolidacyjnej i Konta Przekorzystnego dostępna jest do 31 maja 2022 r. dla nowych oraz obecnych klientów Banku Pekao we wszystkich oddziałach. Klienci, którzy mają konto w Banku Pekao i korzystają z bankowości elektronicznej Pekao24 mogą złożyć wniosek w Pekao24 lub na infolinii, a dokumenty kredytowe zaakceptować w Pekao24 lub aplikacji PeoPay.

Bank informuje o promocji pożyczki konsolidacyjnej z Kontem Przekorzystnym w kampanii reklamowej w telewizji, Internecie, mediach społecznościowych oraz za pośrednictwem kanałów elektronicznych, a także witryn swoich oddziałów w całej Polsce.

RRSO

RRSO - rzeczywista roczna stopa oprocentowania pożyczki wynosi 9,92% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 32 004 zł, pożyczka zaciągnięta na 62 miesiące, oprocentowanie zmienne 9,49% w stosunku rocznym, całkowity koszt pożyczki 8 608,61 zł (w tym: odsetki 8 608,61 zł), całkowita kwota do zapłaty 40 612,61 zł, płatna w 61 ratach miesięcznych po 655,04 zł, 62. rata wyrównująca 655,17 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 32 004 zł. Kalkulacja została podana na podstawie przykładu reprezentatywnego wg stanu na 27.01.2022 r.

Źródło: Pekao