Polecamy

Alior Bank - Zamieszkaj w Warszawie lub w pobliskiej miejscowości. Nowa oferta hipoteczna „Własne M w Stolicy i Okolicy” już dostępna w Alior Banku

Klienci Alior Banku wraz z początkiem marca br. mogą skorzystać z wyjątkowej oferty kredytu hipotecznego. Propozycja jest przygotowana na finansowanie nieruchomości położonych w aglomeracji warszawskiej.

Oferta Własne M w Stolicy i Okolicy

W ramach wprowadzonej oferty, osoby, które złożą wniosek o kredyt dla nieruchomości zlokalizowanej w Warszawie i miejscowościach ościennych, mają szansę na niższą marżę, która jest stałym i niezmiennym składnikiem oprcentowania kredytu. Dodatkowo atutem oferty jest brak prowizji za przygotowanie i zawarcie umowy oraz brak konieczności zakupu ubezpieczenia na życie. Klienci mogą liczyć na marżę już od 1,99 p.p. w przypadku wkładku własnego stanowiacego 20% wartości kredytowanej nieruchomości i 2,19 p.p. w przypadku wkładku własnego stanowiacego 10% tej wartości. Minimalna kwota kredytu to 100 tys. zł, a maksymalna to 3 mln zł.

- Oferta „Własne M w stolicy i Okolicy” z obniżoną marżą jest jedną z najkorzystniejszych ofert na rynku. Proponujemy ją naszym Klientom właśnie teraz, gdy stopy procentowe rosną i zwiększa się obawa Klientów o to, czy będą w stanie pokryć zwiększone koszty finansowania. Dlatego w tej ofercie nie ma żadnych dodatkowych kosztów – ubezpieczenia na życie, ani prowizji za udzielenie kredytu, a ta sama marża obowiązuje wszystkich Klientów, którzy skorzystają z oferty. Kredyt hipoteczny jest udzielany na maksymalnie 30 lat. Zapraszamy Klientów do naszych oddziałów i placówek partnerskich – mówi Anna Miler, Dyrektor Działu Bankowości Hipotecznej w Alior Banku.

Oferta „Własne M w Stolicy i Okolicy” obowiązuje na finansowanie nieruchomości w Warszawie i w sąsiadujących miejscowościach. Pełna lista lokalizacji dostępna jest na stronie banku: www.aliorbank.pl

Alior Bank posiada również w ofercie produkt „Własne M w Wielkim Mieście”, przeznaczony na finansowanie nieruchomości położonych w jednym z 9 miast: Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie i Wrocławiu. Oferta „Własne M w Wielkim Mieście” obowiązuje do 31 marca br.

RRSO 5,9%
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla wypłaconego jednorazowo kredytu Megahipoteka w Alior Banku SA zabezpieczonego hipoteką wynosi 5,9% przy następujących założeniach: okres obowiązywania umowy: 360 miesięcy, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 300 000 zł, LTV (stosunek kwoty kredytu do wartości zabezpieczenia): 86%, oprocentowanie zmienne: 5,58%; na oprocentowanie składa się: wartość wskaźnika referencyjnego WIBOR 3M wynosząca 3,39% wg stanu na 18.02.2022 r. oraz marża 2,19%; podwyższenie oprocentowania do czasu wpisu hipoteki umownej 0%; całkowity koszt kredytu: 329 457,60 zł, w tym odsetki: 319 913,60 zł, koszt ubezpieczenia nieruchomości opłacany rocznie: 8 925 zł; koszt ustanowienia hipoteki: 200,00 zł, opłata z tytułu inspekcji nieruchomości: 250,00 zł, wpis roszczenia o ustanowienie hipoteki 150 zł, podatek od czynności cywilnoprawnych (PCC) 19 zł, całkowita kwota do zapłaty: 629 457,60 zł. Kredyt w ofercie specjalnej Własne M w Stolicy i Okolicy jest płatny w 360 ratach annuitetowych (równych), miesięcznych, po 1 722 zł. Kalkulacja została dokonana na 18.02.2022 r w ramach oferty specjalnej Własne M w Stolicy i Okolicy. Ubezpieczenie budynków lub lokali w PZU S.A. oferowane przez bank jest dobrowolne. Bank jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do rejestru w KNF i działającym na rzecz wielu zakładów ubezpieczeń. Ogólne warunki indywidualnego ubezpieczenia budynków lub lokali dla Kredytobiorców kredytów hipotecznych udzielanych przez Alior Bank SA oraz Wyciąg z Taryfy Opłat i Prowizji Alior Banku S.A. dla Klientów Indywidualnych dostępne są w placówkach Alior Bank SA i na www.aliorbank.pl. Ostateczne warunki kredytowania zależą od zdolności kredytowej, kwoty kredytu, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty. Stan na 18.02.2022 r.