Polecamy

Pekao - Załóż konto na selfie w Banku Pekao a otrzymasz nawet 200 zł nagrody

Otwarcie konta bez wychodzenia z domu na selfie jest bardzo wygodne i co najważniejsze trwa bardzo krótko. Wystarczy ściągnąć aplikację PeoPay i wybrać otwarcie konta. Konta na selfie szczególnie chętnie otwierają osoby w wieku od 18 do 26 lat. Teraz istnieje dodatkowy powód, aby przy pomocy selfie otworzyć bezpłatne Konto Przekorzystne w Banku Pekao. Podjęcie takiej decyzji zostanie nagrodzone przez bank wysoką premią, której wartość może sięgnąć nawet 200 zł.

Bank Pekao przygotował specjalną promocję dla nowych klientów zakładających na selfie Konto Przekorzystne z kartą debetową. Osoby, które się na to zdecydują do końca czerwca 2022 r. mogą otrzymać od banku nawet 200 zł premii. Pierwsze 50 zł otrzymają za samo otwarcie konta na selfie z kartą debetową, bankowością internetową Pekao24 i aplikacją mobilną PeoPay. Drugą część nagrody w kwocie nawet 150 zł otrzymają, jeśli będą aktywnie korzystać z karty debetowej lub aplikacji PeoPay. Wystarczy, że klient w każdym z trzech pierwszych miesięcy od otwarcia konta dokona minimum 5 transakcji bezgotówkowych kartą wydaną do konta lub aplikacją PeoPay, wówczas za każdy miesiąc aktywności otrzyma od banku nagrodę w wysokości 50 zł. W sumie będzie mógł otrzymać bonus w wysokości aż 150 zł. Promocja obowiązuje do 30.06.2022 r. i jest skierowana do osób powyżej 18 roku życia.

– Konto Przekorzystne zdobyło Złotego Bankiera w ostatniej edycji. To oznacza że według tego rankingu jest najlepszym kontem osobistym w Polsce. Prowadzenie Konta Przekorzystnego jest bezwarunkowo bezpłatne. Konto Przekorzystne to codzienne bankowanie w wygodny i prosty sposób, dzięki aplikacji PeoPay. Do tego dorzucamy teraz 200 zł na start dla wszystkich dorosłych klientów, którzy zdecydują się ściągnąć naszą aplikację i otworzą przez nią Konto Przekorzystne na selfie – podkreśla Remigiusz Hołdys, Dyrektor Departamentu Bankowości Codziennej i Produktów Oszczędnościowych w Banku Pekao S.A.

Konto Przekorzystne zapewnia swojemu właścicielowi cały szereg korzyści. Oprócz 200 zł, które można zdobyć w promocji konta na selfie, Bank Pekao prowadzi je bezwarunkowo bezpłatnie. Dodatkowo, jeśli konto zostanie raz w miesiącu zasilone kwotę minimum 500 zł, a klient dokona minimum jednej transakcji kartą wydaną do niego, to bank zwolni go z opłaty za nią, a także nie pobierze opłat za wypłaty gotówki dokonywane przy jej pomocy ze wszystkich bankomatów za granicą. Osoby, które nie ukończyły 26 roku życia mają zagwarantowaną obsługę karty debetowej i wypłaty nią gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą za 0 zł.

Karta debetowa wydawana do Konta Przekorzystnego jest kartą wielowalutową, umożliwiająca płacenie w Polsce i za granicą. Jej posiadacze nie muszą martwić się o koszty płatności poza Polską. Transakcje dokonywane nią są bowiem przeliczane bezpośrednio po kursach organizacji płatniczej, które są zbliżone do kursów referencyjnych Narodowego Banku Polskiego i bez prowizji banku. Dzięki czemu można nią wygodnie płacić za zakupy, a także wypłacać gotówkę bez obawy o koszty przewalutowań.

Kolejną korzyścią z tytułu posiadania karty debetowej jest możliwość korzystania ze zniżek na zakupy w Galerii Rabatów. Płacąc kartą Banku Pekao lub aplikacją PeoPay można  otrzymać zniżki na zakupy sięgające nawet 30 proc. Z wybranymi ofertami można zapoznać się na stronie pekao.com.pl/rabaty-od-naszych-partnerow

Posiadacze konta w Banku Pekao mają możliwość także korzystania z aplikacji PeoPay, która umożliwia nie tylko płacenie za zakupy telefonem, czyli Google Pay, Apple Pay lub BLIK, ale także zakup biletu komunikacji miejskiej i biletów parkingowych czy opłaceniu przejazdów za autostrady. Z aplikacji PeoPay korzysta już ponad 2 mln użytkowników.

Szczegółowe informacje o ofercie znajdują się na stronie www.pekao.com.pl.

Źródło: Pekao