Polecamy

 

 Pekao - 7 proc. w skali roku na Koncie Oszczędnościowym w Banku Pekao

Bank Pekao S.A. ponownie uatrakcyjnia ofertę depozytową dla klientów indywidualnych i wprowadza promocję 7 proc. w skali roku na koncie oszczędnościowym obowiązującą przez 6 miesięcy od otwarcia konta. Będzie to jedna z najwyższych stawek oprocentowania na kontach oszczędnościowych na rynku z najdłuższym okresem naliczania tak wysokiego oprocentowania.

Bank Pekao przygotował jeszcze lepszą ofertę depozytową. Od dzisiaj z promocji 7 proc. w skali roku przez 6 miesięcy do 400 tys. zł na koncie oszczędnościowym mogą skorzystać nowi klienci banku. Do oferty można przystąpić do 16.10.2022 r. 

- Z dostępnych raportów NBP wynika, że saldo środków na rachunkach bieżących prowadzonych w złotych dla klientów indywidualnych obniżyło się od początku roku o ponad 80 mld zł, czyli o prawie 12 proc. Jednym z powodów takiego spadku jest poszukiwanie przez klientów możliwości lokowania bieżących środków na bardziej atrakcyjny procent, który dostępny jest na rynku głównie na lokatach terminowych. Wdrażając nową promocję 7 proc. w skali roku na koncie oszczędnościowym, chcemy pokazać, że w Pekao mamy bardzo  atrakcyjną  ofertę  z bieżącym dostępem do swoich oszczędności. To oznacza, że u nas klienci mogą wypłacać środki w dowolnym momencie bez utraty naliczonych odsetek oraz, co rzadko spotykane na rynku, bez opłat za przelewy z kont oszczędnościowych przez aplikację mobilną PeoPay. Po prostu warto oszczędzać z Pekao - podkreśla Remigiusz Hołdys, Dyrektor Departamentu w Pionie Bankowości Detalicznej Banku Pekao S.A.

Bank Pekao pamięta także o najmłodszych klientach i również od dzisiaj dla dzieci i młodzieży do 18 roku życia, dostępna jest oferta 7 proc. w skali roku na koncie oszczędnościowym „Mój Skarb”. Promocyjne oprocentowanie naliczane będzie do salda 3 tys. zł przez okres 6 miesięcy od otwarcia rachunku. Oferta  jest dostępna do 16.10.2022 r. 

Klienci, którzy preferują oszczędzanie na lokatach terminowych mogą w aplikacji PeoPay otworzyć  Lokatę z Żubrem  z oprocentowaniem 6 proc. w skali roku do kwoty 30 tys. zł na 6 miesięcy. Oferta ta jest dostępna do 30.09.2022 r. dla wszystkich klientów banku na nowe i dotychczasowe środki.

Poniżej przedstawiamy szczegóły nowych ofert.

 Produkt

Oprocentowanie

 Promocja na koncie oszczędnościowym:

 - do 100 tys. zł na Koncie Oszczędnościowym lub

 - do 400 tys. zł na Koncie Oszczędnościowym Premium

 Konto na warunkach promocyjnych jest dostępne dla nowych klientów.

 Konto można założyć w oddziałach, serwisie Pekao24 oraz aplikacji

 PeoPay.

7 proc. w skali roku

na 6 miesięcy

 

 Promocja na koncie oszczędnościowym „Mój Skarb”

 do 3 tys. zł.

 Rachunek na warunkach promocyjnych jest dostępny dla dzieci w wieku

 do 18 lat.

 Rachunek można założyć w  oddziałach, serwisie Pekao24 oraz aplikacji

 PeoPay

7 proc. w skali roku

na 6 miesięcy

 Lokata Promocyjna „Lokata z Żubrem”

 min. kwota 1 tys. zł – maks. 30 tys. zł.

 Klient może założyć jedną lokatę. Lokatę można założyć z nowych

 i dotychczasowych środków w aplikacji PeoPay.

6 proc. w skali roku

 na 6 miesięcy

Źródło: Pekao