Polecamy

Podróżuj i baw się dobrze – kampania AXA Partners

AXA Partners rozpoczęła letnią kampanię reklamową „Podróżuj i baw się dobrze!”. Kreacje ukażą się na nośnikach OOH – na billboardach oraz ekranach infoscreen i ramkach w wagonach warszawskiego metra. Działania będą prowadzone do końca sierpnia br.

Kampania reklamowa połączona jest z promocją produktową. Klienci, którzy zdecydują się na zakup ubezpieczenia turystycznego na wyjazd indywidualny lub rodzinny poprzez dedykowaną stronę axawakacje.pl, otrzymają 30% zniżki.

Kampania „Podróżuj i baw się dobrze!” jest elementem działań promocyjnych rozpoczętych przez AXA Partners w maju br. Kreacje reklamowe przygotowała czeska agencja Creative Brand. Za planowanie oraz zakup mediów odpowiadał dział marketingu AXA Partners.

AXA Partners jest częścią międzynarodowej grupy AXA Group, jednej z największych i najstarszych grup na światowym rynku usług finansowych. Firma specjalizuje się głównie w świadczeniu usług assistance na rzecz partnerów biznesowych, takich jak ubezpieczyciele życiowi i majątkowi, banki, operatorzy kart kredytowych, producenci i importerzy samochodów, dystrybutorzy sprzętu AGD/RTV, firmy leasingowe, biura podróży czy linie lotnicze.