Polecamy

Mobilny Punkt Banku BNP Paribas zostanie dłużej w pociągach

Warsztaty, pokazy naukowe i lekcje języków – dzięki BNP Paribas turyści podróżujący koleją na najpopularniejszych wakacyjnych trasach nie mogą narzekać na nudę. W swoim Mobilnym Punkcie, bank wraz z partnerami zapewnia rozrywkę, uczy krytycznego i twórczego patrzenia na świat, a przy tym pozwala założyć konto. Ze względu na duże zainteresowanie podróżnych, akcja została przedłużona do 14 lipca. 

Pociągi PKP Intercity z Mobilnym Punktem BNP Paribas jeżdżą na trasach Warszawa-Gdynia-Warszawa, Warszawa-Kołobrzeg-Warszawa i Warszawa-Zakopane-Warszawa  od 21 czerwca.

- W czasach kiedy coraz więcej klientów zamiast wizyty w tradycyjnym oddziale wybiera bankowość internetową lub mobilną, kluczem do sukcesu staje się kreatywność i wychodzenie poza schematy. Mobilny Punkt i specjalna Strefa Gościnności, którą w nim zaaranżowaliśmy łączą wiele funkcji – uczą i bawią najmłodszych podróżnych, rozbudzają ciekawość i inspirują nieco starszych, a jednocześnie pozwalają klientom na bezpośredni kontakt z doradcą w niezobowiązującej atmosferze. Liczba odwiedzających nasz punkt potwierdza, że takie podejście się sprawdza – tłumaczy Monika Mroziewicz, doradca klienta w Banku BNP Paribas.

W Mobilnym Punkcie, oprócz usług bankowych, podróżni mogą liczyć na całą gamę atrakcji zapewnianych przez BNP Paribas i partnerów akcji: Centrum Nauki Kopernik, Fundację Łąkę, Fundację Ocalenie oraz Fundację Kosmos dla Dziewczynek.

Konto z Bonusem i pobyt w Energylandii

W  mobilnym punkcie  doradcy przybliżają także szczegóły nowej oferty „Konta otwartego na Ciebie” z opcją wyboru 3 kart do konta, między innymi dla tych  którzy często podróżują. Otwarcie Konta z bonusem dla Klienta pozwoli otrzymać 50, 100 lub nawet 150 złotych – w zależności od rodzaju wybranej karty.

Każdy, kto zdecyduje się wziąć udział w warsztatach, będzie miał szansę na wygraną w konkursie.. Dla tych, którzy trafią, lub będą najbliżsi właściwego wyniku, bank przygotował nagrody: pobyt dla 4 osobowej rodziny w parku rozrywki Energylandia z noclegami dla 4 osób w Western Camp oraz 10 zestawów toreb podróżnych.