Polecamy

Połączenie usługi księgowej z finansowaniem faktur w ING

ING Bank Śląski zintegrował usługę Finansowania Faktur z ING Księgowością. Takie rozwiązanie pozwala na finansowanie faktur z odroczonym terminem płatności z poziomu aplikacji księgowej klienta.

ING Księgowość dla przedsiębiorców to wielofunkcyjne narzędzie, dzięki któremu klienci mogą wystawiać faktury sprzedażowe, dodawać kosztowe, zarządzać kontrahentami, dokumentami i prowadzić inwentaryzację. Dodatkową opcją jest też możliwość samodzielnego księgowania faktur, wysyłania deklaracji do Urzędu Skarbowego oraz prowadzenie spraw kadrowych firmy.

ING Finansowanie Faktur to usługa stworzona z myślą o małych firmach, umożliwiające internetowe finansowanie pojedynczych, nawet najmniejszych faktur.

- Zarówno ING Księgowość, jak i ING Finansowanie Faktur cieszą się dużym zainteresowaniem  i dobrą opinią wśród naszych klientów, czego potwierdzeniem są tysiące przedsiębiorców korzystających na co dzień z naszych rozwiązań. Zintegrowanie tych usług pozwala klientom sfinansować faktury w prosty i wygodny sposób, bezpośrednio w ich aplikacji księgowej - powiedział Michał Bolesławski, wiceprezes Zarządu ING Banku Śląskiego odpowiedzialny za obszar korporacyjny.

Zintegrowanie usług ING Księgowość i ING Finansowanie Faktur pozwala klientom wystawiać faktury i zlecać je do finansowania, a następnie monitorować ich statusy. Oferta cenowa na daną transakcję jest widoczna od ręki, użytkownicy mogą ją zaakceptować jednym kliknięciem. W momencie potwierdzenia faktury przez kontrahenta, otrzymuje środki na swoje konto - nawet tego samego dnia. Ostatni krok to finalizacja transakcji, czyli przelew za fakturę do ING w terminie jej płatności.

Więcej informacji na stronie: https://ing.pl/male-firmy/uslugi/ing-ksiegowosc