Polecamy

Citi Handlowy uruchamia nową ofertę kredytu w rachunku dla klientów z segmentu mikroprzedsiębiorstw

Szybki proces kredytowy do 150 tys. zł w uproszczonej formule oraz oprocentowanie naliczane jedynie od wykorzystanej kwoty kredytu to niektóre z wyróżników nowego produktu Citi Handlowy dla osób prowadzących indywidualną działalność gospodarczą , która od 1 sierpnia wchodzi na stałe do oferty banku.

Nowa oferta dla klientów segmentu Mikroprzedsiębiorstw umożliwia aplikowanie o linię kredytową w rachunku bieżącym w uproszczonej formule 3 kroków:
  1. wystarczy wypełnić formularz online tutaj;
  2. ustalić indywidualne warunki w rozmowie telefonicznej z doradcą,
  3. a umowę podpisać podczas wizyty kuriera.
Aplikowanie nie wiąże się z żadnym dodatkowym kosztem (0 zł prowizji za rozpatrzenie wniosku), a cały proces jest maksymalnie skrócony. Oprocentowanie jest naliczane jedynie od rzeczywiście wykorzystanej kwoty kredytu, a oferta nie zakłada dodatkowych opłat za wcześniejszą rezygnację z kredytu przed zakończeniem umowy.
- To bardzo przejrzysta i wygodna oferta dla osób prowadzących swój biznes. Niezbędne kroki można wykonać zdalnie, bez wychodzenia z firmy. Bez dodatkowych opłat i konieczności przedstawiania zabezpieczeń, oferta Citi Handlowy to szybka odpowiedź na bieżące potrzeby finansowe firmy– mówi Judyta Malinowska, Dyrektor  Produktów Depozytowych i Niezabezpieczonej Linii Kredytowej .    
Kredyt z maksymalnym limitem 150 tys. zł. może być przeznaczony na dowolny cel związany z działalnością firmy. Oferta jest skierowana do firm prowadzących indywidualną działalność gospodarczą przez minimum 1 pełny rok obrotowy i posiadających rezydencję podatkową w Polsce. Dodatkowo dla Klientów nie posiadających Rachunku Firmowego w Citi Handlowy rachunek  otwierany jest  wraz z uruchomieniem kredytu bez potrzeby składania dodatkowego wniosku i dokumentów.