Polecamy

Możliwość założenia własnej firmy w Moim ING

ING ponownie przypomina o funkcjonalności udostępnionej w kwietniu br.

Kampania ma na celu uświadomienie o możliwości założenia własnej działalności gospodarczej
w CEIDG wykorzystując aplikację Moje ING
.

Do rozpoczęcia własnego biznesu wymagany jest wyłącznie smartfon oraz autorska aplikacja ING.
Zdalny proces umożliwia jednoczesne otwarcie firmy oraz rachunku firmowego.

Ułatwiamy naszym klientom bankowanie i wspieramy ich w różnych sytuacjach, również kiedy zakładają własną firmę. Pokazujemy, że z nami mogą założyć firmę i konto za jednym razem, w oddziale czy w aplikacji Moje ING. To co nas wyróżnia to, że cały proces klient może przejść na własnym smartfonie. Naszym zdaniem to właściwy kierunek ponieważ coraz mniej osób używa już dzisiaj komputerów. Od startu usługi ponad 1800 firm otwarło się w aplikacji Moje ING z czego 4% w całości na smartfonie. Biorąc pod uwagę, że to nowość na rynku to obiecujący wynik – powiedział Marcin Giżycki, Wiceprezes Zarządu ING Banku Śląskiego.

Formularz rejestracji działalności jest bardzo intuicyjny i krótki, zawiera ponadto objaśnienia i wskazówki które pomogą początkującym przedsiębiorcom. Wizyta w banku nie jest konieczna bowiem proces potwierdzany jest wykorzystując Profil Zaufany. Nawet w ciągu kilku godzin od złożenia wniosku działalność może zostać otwarta o czym klient informowany jest smsem. Równolegle, na wskazany adres mailowy wysyłane zostają potwierdzenia z CEIDG oraz REGON.

Zdalny proces w Moim ING poza założeniem rachunku obejmuje: złożenie wniosku o wpis do rejestru REGON, zgłoszenie do naczelnika urzędu skarbowego (NIP) oraz zgłoszenie użytkownika, jako płatnika składek do ZUS/KRUS.

Link do formularza rejestracyjnego znajduje się pod linkiem: https://www.ing.pl/zaloz-firme
Link do wideo poradnika znajduje się pod linkiem https://secure.sitebees.com/ctru/F7p2tDRZxrXes-1od1LB1Q

Wspieramy firmy, aby miały więcej klientów już na starcie. Dlatego dajemy im rozwiązania dzięki którym łatwiej prowadzić biznes, takie, jak: leasing od pierwszego dnia, terminal płatniczy 14 miesięcy za 0 zł, wystawianie faktur za 0 zł przy użyciu telefonu – dodał Marcin Giżycki.

 

Finansovo.pl