Polecamy

UNIQA - nowa oferta polisy Bezpieczne Mieszkanie

UNIQA - nowa oferta polisy Bezpieczne MieszkanieUNIQUA wprowadza ofertę ubezpieczenia Bezpieczne Mieszkanie w odświeżonym wariancie.


Beneficjentami ubezpieczenia są mieszkańcy spółdzielni oraz wspólnot mieszkaniowych.
Jak wynika z danych UNIQA, posiadanie polisy na mieszkanie deklaruje 58 proc. badanych przez ARC
Rynek i Opinia.
Jest to zdecydowanie zbyt mały odsetek osób których majątek trwały nie jest chroniony.
Oferta ubezpieczenia charakteryzuje się składką płatną miesięcznie którą można uwzględnić w opłacie czynszowej. Ochrona mieszkania obowiązuje przez cały okres opłacania składek, a suma ubezpieczenia odnawia się co miesiąc nawet w przypadku wystąpienia szkód. Ubezpieczeni mają do wyboru cztery warianty ochrony. Ponadto ubezpieczenie posiada formułę all risk, klauzula rażącego niedbalstwa jak również OC w życiu prywatnym, obejmujące teren całej Europy.

- Nasze ubezpieczenie mieszkania płatne miesięcznie to prawdziwy hit na rynku.
Trzykrotnie zdobyło certyfikat Dobrej Polisy. W jego ramach chronimy ponad pół miliona mieszkań w Polsce.
Cały czas wsłuchujemy się w potrzeby klientów i wprowadzamy w nim nowości, które zabezpieczają jeszcze lepiej. W nowej odsłonie, oprócz nazwy - Bezpieczne Mieszkanie, wprowadzamy formułę all risk i klauzulę rażącego niedbalstwa. Jeżeli dojdzie do szkody, np. w wyniku zaprószenia ognia od papierosa czy niewyłączenia żelazka, również wypłacimy odszkodowanie - mówi Rafał Kukier, dyrektor zarządzający UNIQA dla Mieszkalnictwa, UNIQA.


Udogodnieniami dla klientów jest ochrona OC w życiu prywatnym na terenie całej Europy, ubezpieczenie przed ryzykiem kradzieży roweru poza miejscem ubezpieczenia oraz ochrona od kradzieży rzeczy codziennego użytku znajdujących się w samochodzie.

- Chcemy towarzyszyć klientowi w jego codziennym domowym życiu i pomagać mu. Nasze usługi assistance są dostępne dla klientów 24 godziny na dobę. Zapewniamy też pomoc zwierzętom domowym. To kompleksowe wsparcie dla klienta -  dodaje Rafał Kukier.

*Badanie Omnibus zostało zrealizowane przez ARC Rynek i Opinia na zlecenie UNIQA Polska. Próba, reprezentatywna dla populacji ogólnopolskiej w wieku 18-65 lat, wyniosła N=1017. W tym mieszkańcy domów stanowili 55 proc., a mieszkań – 45 proc. Badanie zostało zrealizowane między 25 lutego, a 4 marca 2019 roku.

Finansovo.pl