Polecamy

Banking Awards 2019 przyznane

BNP Paribas Wealth Management w Polsce otrzymał tytuł Best Private Bank 2019 w prestiżowym rankingu magazynu World Finance Banking Awards 2019. 

Nagroda przyznawana jest przez brytyjski magazyn World Finance poświęcony branży finansowej, biznesowi i kluczowym zagadnieniom światowej gospodarki. Międzynarodowe jury wyłoniło zwycięzców na poszczególnych rynkach – na podstawie analiz rynkowych, opinii analityków i menedżerów oraz wskazań samych Klientów. BNP Paribas Wealth Management w Polsce został doceniony w szczególności za najlepszą jakość świadczonych usług, a także za innowacyjne podejście do bankowości oraz wysoki poziom obsługi. 

Wyróżnienie World Finance Banking Awards jest tym bardziej szczególne, gdyż wpływ na wybór zwycięzców mieli nie tylko eksperci, ale także czytelnicy – czyli klienci, najważniejsi recenzenci pracy BNP Paribas Wealth Management. Nagroda – kolejna po docenieniu przez globalny magazyn finansowy Euromoney – jest też potwierdzeniem pozycji BNP Paribas Wealth Management jako lidera jakości usług bankowości prywatnej.

Wyróżnienia World Finance Banking Awards, przyznawane są od 2007 r. i należą do jednych z najbardziej uznanych w dziedzinie bankowości prywatnej – uwzględniają bowiem wszystkie aspekty oferty dla Klientów tego segmentu. Do rywalizacji o trofeum przystępują marki bankowości prywatnej z całego świata, przy czym najsilniejsza konkurencja panuje na tych rynkach, na których usługi z zakresu private bankingu są wysoko rozwinięte i mają wieloletnią tradycję.

BNP Paribas Wealth Management w Polsce korzysta z ponad stuletniego doświadczenia, pozycji rynkowej i najlepszych praktyk Grupy BNP Paribas, która jest numerem 1. w dziedzinie Wealth Management w Strefie Euro i siódmym co do wielkości graczem Wealth Management na świecie. Banki z Grupy BNP zdobyły World Finance Banking Awards w kategorii „bankowość prywatna” również na rynku francuskim i włoskim. We Francji BNP Paribas został uznany także najlepszym bankiem komercyjnym, detalicznym, inwestycyjnym. Magazyn docenił też inicjatywy wspierające zrównoważony rozwój, nagradzając BNP Paribas w kategorii „best sustainable bank”.