Polecamy

GOpocket – smartfony Samsunga z preinstalowaną aplikacją mobilną BNP Paribas już dostępne na stronie internetowej Banku

Smartfony Samsung: Galaxy S10e, Galaxy A50 lub Galaxy A20e z zainstalowaną fabrycznie aplikacją bankowości mobilnej GOmobile są już dostępne na stronie internetowej BNP Paribas. Urządzenia sprzedawane są w systemie ratalnym, a zakup aparatu powiązany jest z uruchomieniem rachunku bankowego. Sprzedaż odbywa się wyłącznie on-line, natomiast oferta skierowana jest do osób, które nie mają jeszcze konta w Banku BNP Paribas. 

Smartfony dostępne są bez sim-locka oraz abonamentu telekomunikacyjnego i współpracują
z kartami wszystkich operatorów komórkowych w Polsce. Płatność za aparaty rozłożona jest
na 24 miesięczne raty. Warunkiem skorzystania z możliwości zakupu smartfona Samsung
w ofercie GOpocket1 jest uruchomienie bezpłatnego rachunku bankowego „Konto otwarte
na Ciebie”, oferującego darmowe wypłaty z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash
oraz bezpłatne przelewy. 

- Bankowość w smartfonie i płatności zbliżeniowe smartfonem stały się czymś oczywistym. Chcemy jeszcze bardziej ułatwić klientom dostęp do nowoczesnej bankowości instalując naszą aplikację na nowoczesnych i bezpiecznych urządzeniach Samsunga. Dzięki temu bank w kieszeni można mieć praktycznie od ręki, od momentu pierwszego włączenia telefonu, pomijając proces instalacji aplikacji - mówi Karol Kamas, Dyrektor Departamentu Innowacji Produktowych i Usług Dodanych w Banku BNP Paribas.

W ramach oferty klient indywidualny nabywa smartfon z już zainstalowanymi aplikacjami GOmobile, tj. z aplikacją mobilną Banku oraz Google Pay, umożliwiającą płatności za pomocą smartfona. Cały proces pre-instalacji odbywa się przy użyciu rozwiązania Samsunga Knox, które zapewnia bezpieczeństwo instalacji i funkcjonowania smartfonu.

Dostępność aparatów Samsunga w połączeniu z bankowością BNP Paribas możliwa jest dzięki współpracy strategicznej Banku oraz Samsung Electronics Polska, nawiązanej w sierpniu tego roku. W ramach umowy nazwanej „Cyfrowy Oktagon” obie firmy wyznaczyły osiem obszarów tematycznych, w których połączą siły, by tworzyć i promować wspólne rozwiązania technologiczne.

Więcej informacji na stronie Banku BNP Paribas pod adresem: www.bnpparibas.pl/gopocket

1 Organizatorem promocji GOpocket i sprzedawcą smartfonów jest BNP Paribas Group Service Center.