Polecamy

IV edycja edukacyjnego konkursu inwestycyjnego TMS Brokers ruszyła!

Już dziś wystartowała 4. edycja bezpłatnego konkursu inwestycyjnego w aplikacji mobilnej TMS Brokers. Spróbuj swoich sił w inwestowaniu na demo, rywalizuj i wygrywaj realne nagrody.

Lubisz wyzwania? Chcesz zmierzyć się z innymi na rynkach finansowych i uczyć się inwestowania w aplikacji mobilnej? Graj w bezpłatnym konkursie Domu Maklerskiego TMS Brokers i zainwestuj wirtualne 10 000€. Możesz wygrać nagrodę główną - 5000 zł i 1000 zł w każdej rundzie. Każdy tydzień to nowa szansa na zwycięstwo!

Aby wziąć udział w konkursie należy zainstalować na swoim smartfonie aplikację do mobilnego tradingu TMS Brokers, zarejestrować się w zabawie i rozpocząć inwestowanie w wersji demo. Dołączenie do rywalizacji nie wiąże się z żadnymi kosztami, ponieważ wszelkie transakcje są realizowane za pośrednictwem wirtualnych pieniędzy.

Uczestnicy, którzy zainwestują otrzymane wirtualne 10 000 EUR i osiągną najwyższe stopy zwrotu mogą wygrać atrakcyjne nagrody gotówkowe, których pula wynosi aż 14 500 złotych. Konkurs jest fantastyczną okazją do wypróbowania nowoczesnej aplikacji do mobilnego tradingu TMS Brokers. Zwłaszcza, że teraz ma do zaoferowania o wiele więcej, a uczestnicy mogą posiłkować się strategiami, na których bazowali zwycięzcy poprzednich edycji zawartymi w ebookach „Zyskowne strategie inwestycyjne”.

DOŁĄCZ DO GRY!

Okazja by zacząć przygodę z inwestowaniem

Gra na aplikacji pozwala wykorzystać innowacyjne narzędzia, dzięki czemu nawet laik traidingu może walczyć o zwycięstwo w konkursie, który stanowi doskonałą okazję do wejścia do świata rynków bez ryzyka. Aplikacja umożliwia handel, śledzenie sentymentu rynkowego oraz sprawdzenie co kupują i sprzedają inni. Skupia bowiem w jednym miejscu sygnały inwestycyjne, okazje i rekomendacje inwestycyjne od ekspertów rynku, m.in. Analityka Roku 2019 według Invest Cuffs. W aplikacji w trakcie konkursu otwarte są też webinary (m.in. „Rynkowe espresso”, czyli codzienna pigułka wiadomości i analiz finansowych).

Konkurs składa się z trzech, tygodniowych rund. Zwycięzcami będą ci traderzy, którzy osiągną najwyższe stopy zwrotu. Każdy tydzień to nowa szansa na wygraną 1000 zł – nagrody tygodnia. Dodatkowo, aktywne uczestnictwo daje także możliwość zdobycia punktów w rankingu przybliżającym do głównej nagrody, jaką jest 5000 zł oraz od 500 do 2000 zł za znalezienie się w pierwszej dziesiątce.

Zainstaluj darmową aplikację TMS Brokers. Pobij rekord stopy zwrotu z poprzedniej edycji konkursu! Graj i wygrywaj!

Więcej o konkursie na stronie www