Polecamy

Konferencja „CSR w MŚP – wyzwania, dylematy, trendy”. Wrocław 24 października 2019 r.

Dzień dobry,

Serdecznie zapraszam na konferencję „CSR w MŚP – wyzwania, dylematy, trendy”, podczas której zaprezentujemy nasz najnowszy raport „CSR w MŚP. Pod lupą”.

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 24 października br., o  godz. 11.00, w Hotelu Monopol (Sala Klubowa), we Wrocławiu przy ul. H. Modrzejewskiej 2.

Zaprezentujemy wyniki raportu „CSR w MŚP. Pod lupą”, gość specjalny Szymon Hołownia przybliży temat społecznej odpowiedzialności biznesu, a zaproszeni eksperci obalą mit, że na CSR stać tylko duże korporacje. 

Punktem kulminacyjnym będzie inauguracja projektu „Klub Młodego Przedsiębiorcy”, skierowanego do wychowanków Wrocławskiego Centrum Opieki i Wychowania. Patronat Honorowy nad projektem objął Prezydent Wrocławia.  

Serdecznie zapraszam!

Maja Lidke

 


 

Europejski Fundusz Leasingowy SA powstał w 1991 roku jako jedna z pierwszych firm leasingowych w Polsce. Od 2001 roku EFL jest częścią Grupy Crédit Agricole, co gwarantuje firmie finansową stabilność i bezpieczeństwo oraz pozwala korzystać z wiedzy i doświadczeń instytucji finansowej o międzynarodowym zasięgu. EFL konsekwentnie poszerza zakres rozwiązań dla biznesu. Spółka oferuje szeroki pakiet produktów: leasing, pożyczkę, wynajem długoterminowy, ubezpieczenia i  faktoring. Od 1991 roku  współpracuje z najbardziej liczącymi się producentami i dostawcami maszyn, urządzeń, pojazdów oraz innych środków trwałych. Firmę wyróżniono m.in. sześciokrotnie tytułem: Firmy Przyjaznej Klientowi i siedmiokrotnie Finansowej Marki Roku. Już ponad 320 tysięcy klientów wybrało EFL na swojego partnera w biznesie. Więcej na: www.efl.pl