Polecamy

Nowy serwis internetowy TMS Brokers. Notowania live, wiadomości rynkowe, baza wiedzy i centrum pomocy – cały świat inwestycji w 1 miejscu.

Dom Maklerski TMS Brokers zmienił właśnie stronę internetową, by dać klientom możliwość korzystania ze swojej kompleksowej oferty w jeszcze prostszy sposób. Od teraz na tms.pl znajdziesz nie tylko notowania instrumentów finansowych live i ich historyczne spready, ale także otrzymasz dostęp do wiedzy rynkowej w pigułce (serwis analityczny TMS NonStop i kalendarz ekonomiczny) oraz do bazy wiedzy (artykuły, szkolenia, słownik, blog). Nowa strona została wyposażona także w Centrum Pomocy, gdzie klienci znajdą odpowiedzi na pytania dotyczące oferty brokera, inwestowania i która ułatwi im nawigację po serwisie.


Odświeżona strona tms.pl powstała w odpowiedzi na potrzeby klientów – zarówno biznesowych, jak i indywidualnych. Modernizacja strony www, jak i aplikacji mobilnej to pójście z duchem czasu i wyraz tego, że doświadczony i zaufany broker, jakim jest TMS, może i powinien by innowacyjny. Firma jest na rynku już ponad 20 lat, a swoim wsparciem zapewnia nie tylko najwyższą jakość analiz i największą bazę edukacyjna na rynku, ale także nowoczesne narzędzia – autorską aplikację mobilną i platformę MetaTrader 5.
Wyróżnikiem strony TMS Brokers jest wyjątkowa przejrzystość i skupienie w jednym miejscu najważniejszych treści – rynkowych, edukacyjnych i dotyczących oferty firmy oraz inwestowania. Serwis wyróżnia Centrum Pomocy – bazujące na międzynarodowej platformie ZenDesk - które pomaga znaleźć niezbędne informacje. W razie pytań – zainteresowani mogą kontaktować się z pracownikami firmy poprzez Facebook Messenger zarówno na stronie www, jaki i w aplikacji mobilnej.


Ponadto każda osoba fizyczna bądź firma, która szybko oraz bez zbędnych formalności pobierze aplikację mobilną i otworzy konto – zarówno testowe jak i prawdziwy rachunek maklerski, może liczyć na wsparcie w inwestowaniu w postaci bieżących analiz rynkowych, e-booków czy szkoleń. Klienci TMS mają ponadto dostęp do rekomendacji inwestycyjnych, pełnej wersji serwisu TMS NonStop oraz dedykowanej obsługi maklerskiej.


Cała oferta TMS jest dostępna zarówno z poziomu serwisu www jak i bezpośrednio w aplikacji mobilnej TMS Brokers, gdzie klienci mogą nie tylko inwestować, ale także czytać wiadomości rynkowe, otrzymywać okazje inwestycyjne czy oglądać live poranne webinary z cyklu Rynkowe Espresso. Założenie konta przez stronę i w aplikacji nie wymaga podpisywania dodatkowych dokumentów i trwa zaledwie kilka minut. Bezpieczeństwo całego procesu zapewnia TMS Brokers, podlegające nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego. Transakcje są raportowane do Generalnego Inspektora Informacji Finansowej, a pieniądze klientów nie opuszczają polskiego systemu bankowego.


Więcej szczegółów można znaleźć na stronie: https://www.tms.pl/