Polecamy

ING nagrodzony w Programie Polska Bezgotówkowa

ING Bank Śląski został doceniony za aktywność w Programie Polska Bezgotówkowa. Bank otrzymał nagrodę „Za włączenie do Programu Polska Bezgotówkowa w 2019 roku najaktywniejszych terminali”.

Podczas spotkania zorganizowanego przez Fundację Polska Bezgotówkowa podsumowano drugi rok działalności Programu. Uhonorowano również partnerów, którzy przyczynili się do dynamicznego i efektywnego rozwoju Programu Polska Bezgotówkowa. ING Bank Śląski został doceniony za swoją pracę i zaangażowanie na rzecz przedsiębiorców objętych Programem oraz stałe pogłębianie relacji z przedsiębiorcami wykorzystując nowoczesne technologie.

ING Bank Śląski udostępnia klientom firmowym mobilne terminale płatnicze, które pozwalają na przyjmowanie płatności wszędzie tam, gdzie klient prowadzi działalność. Bank gwarantuje, że pieniądze z transakcji bezgotówkowej znajdą się na koncie firmy do godziny 10:00 następnego dnia, z wyłączeniem transakcji wykonanych w sobotę i niedzielę – w takim przypadku środki na konto firmy trafią w poniedziałek.

Od startu programu w lutym 2018 roku, wniosek o terminal płatniczy w ING Banku Śląskim składa średnio trzy razy więcej klientów niż w analogicznym okresie przed jego rozpoczęciem.

Do wysokiego przyrostu liczby terminali przyczynił się prosty i intuicyjny proces ich zamawiania, a także  uproszczona weryfikacja klienta jeszcze na etapie zakładania rachunku firmowego. Na podstawie danych klienta bank automatycznie uzupełnia wniosek i przekazuje go klientowi poprzez system bankowości internetowej. Klient nie musi iść do oddziału ani spotykać się z doradcą aby podpisać wersję papierową umowy.

Bank jako uczestnik Programu Polska Bezgotówkowa udostępnia terminal płatniczy za 0 zł przez 12 miesięcy. Dodatkowo, klienci banku otrzymują terminal za 0 zł przez kolejne 2 miesiące.

Na koniec 3 kwartału 2019 roku, ING Bank Śląski w Programie Polska Bezgotówkowa zainstalował  ponad 16 tys. terminali. Szczegóły oferty można znaleźć na stronie:  https://www.ing.pl/terminale.