Polecamy

Oferta specjalna na maszyny i urządzenia w ING Lease

ING Lease przygotował ofertę specjalną na maszyny i urządzenia w leasingu. Oferta „Przezimuj 2 raty do wiosny” obowiązuje do końca marca 2020 roku.

Przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą, zainteresowani leasingiem nowych i używanych maszyn lub urządzeń mogą skorzystać ze specjalnej oferty leasingu „Przezimuj 2 raty do wiosny” w Programie ING Maszyny. Aby skorzystać z oferty, w której dwie raty wynoszą 0 zł, wystarczy od 3 lutego do 31 marca złożyć wniosek o leasing i podpisać umowę do końca kwietnia br.


W proponowanej ofercie, spłata dwóch pierwszych rat leasingu jest odroczona o dwa miesiące, a klient nie ponosi opłaty w postaci odsetek za dwa miesiące użytkowania. Pełen regulamin oferty dostępny jest na stronie internetowej: www.inglease.pl

 

ING Lease zachęca do skorzystania z prostych i wygodnych Programów uproszczonych.

Program ING Maszyny obejmuje finansowanie  nowych i używanych maszyn lub urządzeń. Został przygotowany z myślą o firmach zainteresowanych leasingiem standardowych maszyn produkcyjnych, spożywczych i poligraficznych oraz sprzętu budowlanego i wózków widłowych. Produkt opiera się na maksymalnie uproszczonych procedurach, dla firm prowadzących działalność powyżej 6 miesięcy.

Program dostępny jest w każdym oddziale ING Banku Śląskiego oraz ING Lease.

 

ING Bank Śląski jest jednym z największych banków w Polsce. Świadczy pełen zakres usług finansowych dla klientów indywidualnych, przedsiębiorców oraz dużych firm. Klienci mają wielokanałowy dostęp do banku zarówno przez bankowość internetową i mobilną, jak i ogólnopolską sieć nowoczesnych placówek bankowych. W skład grupy kapitałowej ING Banku Śląskiego wchodzą spółki, które wspierają rozwój biznesu, w tym m.in. usługi leasingowe oraz faktoringowe.