Polecamy

Połowa firm zakładanych w bankach otwiera się w ING

Coraz więcej przedsiębiorców zakłada firmę w banku. W styczniu aż 50% z nich zrobiło to w ING*. Dla tych, którzy założą firmę w aplikacji Moje ING, bank przygotował ofertę „Rok księgowości za 0 zł”.

Chcemy być najlepszym bankiem dla firm. Dane sprzedażowe potwierdzają, że tak właśnie jest. Coraz więcej klientów chce prowadzić swój biznes z nami. Z ING, w niecały rok od udostępnienia usługi, firmę założyło ponad 6000 przedsiębiorców, z czego w styczniu br. aż ponad 1000. Również nasza oferta „Rok księgowości za 0zł” cieszy się dużym zainteresowaniem - powiedział Wojciech Widenka, Dyrektor Centrum Agile odpowiedzialny za segment Przedsiębiorców w ING Banku Śląskim.

ING Bank Śląski oferuje zdalny proces rejestracji działalności gospodarczej, w którym prosto i szybko można założyć firmę i konto za jednym razem. Bank dodatkowo proponuje „Rok księgowości za 0 zł”.

Aby założyć firmę i księgowość w ING Banku Śląskim wystarczy aplikacja Moje ING i zwykły smartfon. Wszystko można zrobić tu:  https://www.ing.pl/zaloz-firme

Bank przypomina się z usługą księgowości dla firm w aplikacji Moje ING również w telewizji. W krótkich bilbordach sponsorskich zaprasza na topowe programy, w czołowych stacjach telewizyjnych (TVN, Polsat, TVP 1, TVP Sport).

Szczegóły kampanii TV:

  • Czas trwania kampanii: od 10 do 29 lutego 2020 r.
  • Narzędzia: 8 sekundowy bilbord sponsorski w TV
  • Agencja: Brain
  • Media: Mullen Lowe Media Hub

*Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii