Polecamy

Kolejne udogodnienia dla małych firm w ING

W kwietniu br. ING Bank Śląski nie będzie brał pod uwagę kryterium aktywności na Kontach Direct dla Firmy. Tym samym w maju przedsiębiorcy nie zapłacą za prowadzenie rachunku.

Konto Direct dla Firmy jest prowadzone bezpłatnie pod warunkiem, że jego posiadacz aktywnie z niego korzysta, czyli w poprzednim miesiącu wykona przelew do ZUS albo do US lub na konto wpłynie min. 2 000 złotych.

W kwietniu br. bank nie będzie badał warunku aktywności co oznacza, że przedsiębiorca nie poniesie opłaty w wysokości 9 zł w maju.

Dodatkowo, posiadacze rachunku Konto Direct dla Firmy nie poniosą opłaty w wysokości 0,90 zł za przelewy internetowe krajowe w złotych, w tym za przelewy split payment (z wyjątkiem Express ELIXIR, BlueCash i SORBNET) oraz przelewy internetowe w euro na terenie SEPA (za wyjątkiem opłaty za tryb pilny).

Konto Direct dla Firmy to konto firmowe przeznaczone dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą lub w formie spółek cywilnych, jawnych, partnerskich korzystających z uproszczonych zasad księgowości oraz wspólnot mieszkaniowych, dostępne przez bankowość internetową. Przejrzysty obraz firmowych finansów i narzędzia żeby nimi zarządzać – dostępne z dowolnego miejsca, na dowolnym urządzeniu.

Inne udogodnienia wprowadzone przez ING Bank Śląski dla klientów firmowych w marcu br. obejmują: