Polecamy

Santander Bank Polska oraz inFakt organizują webinar dla klientów o rozwiązaniach tarczy antykryzysowej.

Webinar zaplanowany jest na 1 kwietnia br. O 14.00. Specjaliści z inFakt opowiedzą o aktualnych rozwiązaniach pomocowych dla przedsiębiorców i pracowników czy zwolnieniu z płatności składek ZUS, wprowadzonych przez rząd. Odpowiedzą też na pytania przedsiębiorców.

- Od początku aktywnie włączyliśmy się w przygotowywanie rozwiązań dla naszych klientów, aby złagodzić skutki pandemii. Przygotowaliśmy dla przedsiębiorców nie tylko rozwiązania finansowe, zapewniające płynność, ale także ułatwiające bankowanie i prowadzenie biznesu – wspieramy firmy na każdym etapie, także w trudnych sytuacjach. Teraz chcemy im ułatwić korzystanie z rozwiązań systemowych – mówi Mateusz Hammer, menedżer segmentu msp w Santander Bank Polska.

W webinarze może wziąć udział każdy, wystarczy kliknąć w link TUTAJ.(na kanale youtube inFakt https://www.youtube.com/watch?v=TclXJ_Vv3s0)

Aktualne informacje dla klientów o rozwiązaniach przygotowanych przez Santander Bank Polska na https://www.santander.pl/koronawirus-aktualne-informacje-banku