Polecamy

Nest Bank wspiera klientów firmowych w prowadzeniu biznesu online - ruszyła pilotażowa oferta dla firm z Sotebuy i Visa

Nest Bank wraz z firmami Sote i Visa przygotowały dla przedsiębiorców specjalną ofertę. Firma, która prowadzi biznes związany z handlem oraz posiada konto i kartę Visa w Nest Banku, może teraz w prosty sposób założyć stronę internetową poprzez serwis Sotebuy i sprzedawać produkty oraz usługi online.

Nest Bank skupia się na obsłudze mikro i małych firm dostarczając im nowoczesne rozwiązania. W ofercie banku znajdują się zarówno konta, kredyty jak i produkty faktoringowe Faktorii. Obecnie bank wprowadza także dodatkowe usługi dla firm, które mają ułatwić im prowadzenie biznesu online - zarówno w czasie pandemii COVID-19, jak i w przyszłości. Od kwietnia Nest Bank we współpracy z SOTE oraz Visa udostępnia promocję, dzięki której jego klienci mogą stworzyć profesjonalną stronę www i rozpocząć sprzedaż w Internecie.
 
Sotebuy.jpg
 
Stworzenie strony i rozpoczęcie sprzedaży online z SOTEBUY nie wymaga skomplikowanego wdrożenia, projektowania grafiki, dostosowywania wersji mobilnej, przygotowania regulaminu czy zakupu hostingu. Jest to usługa, która zawiera wszystko to, co jest potrzebne, by zaistnieć w internecie. Ważną zaletą rozwiązania jest prosty i intuicyjny moduł zakupowy, pozwalający na udostępnienie nawet 100 rodzajów produktów lub usług, zarządzanie opcjami dostawy czy wybór metody płatności.
Klienci Nest Banku objęci promocją mogą bez znajomości IT stworzyć własną stronę i sklep internetowy korzystając z intuicyjnego kreatora stron. Usługa jest darmowa przez pierwsze 2 miesiące. Po tym okresie klient może bez problemów zrezygnować z prowadzenia strony lub korzystać z niej dalej opłacając abonament roczny lub miesięczny z 20% rabatu. Oferta dotyczy obecnie firm związanych z handlem, które posiadają konto w Nest Banku z wydaną do niego kartą płatniczą Visa. Ponad 5oo firm wybranych do pilotażu otrzymało już zaproszenie do skorzystania z promocji.
 
Współpraca z Sotebuy jest pierwszą z planowanych przez Nest Bank akcji wspierających klientów firmowych – Wielu naszych klientów to mikro i małe firmy, które teraz szczególnie potrzebują wsparcia. Dlatego zdecydowaliśmy się w trybie ekspresowym udostępnić rozwiązania, dzięki którym będzie im łatwiej przetrwać chwilowy przestój w biznesie lub szybko dostosować się do funkcjonowania online. Jest to wsparcie szczególnie dla małych sklepów, które są zmuszone szybko przestawić się na sprzedaż w Internecie. Już wkrótce chcemy także udostępnić klientom inne rozwiązania, które ułatwią im prowadzenie biznesu bez wychodzenia z domu – mówi Agnieszka Porębska-Kość, Członek Zarządu Nest Banku.