Polecamy

Bezpłatne Konto Direct dla Firmy w ING do lipca

ING Bank Śląski nie zbada aktywności na Kontach Direct dla Firmy w maju i czerwcu. Tym samym przedsiębiorcy nie zapłacą za prowadzenie rachunku przez kolejne dwa miesiące.

Konto Direct dla Firmy jest prowadzone bezpłatnie pod warunkiem, że jego posiadacz aktywnie z niego korzysta, czyli w poprzednim miesiącu wykona przelew do ZUS albo do US lub na konto wpłynie min. 2 000 złotych.

Bank od kwietnia br. nie bada warunku aktywności co oznacza, że przedsiębiorca nie ponosi opłaty w wysokości 9 zł od maja do lipca.

Dodatkowo, posiadacze rachunku Konto Direct dla Firmy nie poniosą opłaty w wysokości 0,90 zł za przelewy internetowe krajowe w złotych, w tym za przelewy split payment (z wyjątkiem Express ELIXIR, BlueCash i SORBNET) oraz przelewy internetowe w euro na terenie SEPA (za wyjątkiem opłaty za tryb pilny).

Konto Direct dla Firmy to konto firmowe przeznaczone dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą lub w formie spółek cywilnych, jawnych, partnerskich korzystających z uproszczonych zasad księgowości, dostępne przez bankowość internetową. Przejrzysty obraz firmowych finansów i narzędzia żeby nimi zarządzać – dostępne z dowolnego miejsca, na dowolnym urządzeniu.