PKO Bank Polski numerem jeden dla deweloperów

  • PKO Bank Polski zdobył pierwsze miejsce w Rankingu Banków Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

  • Bank po raz kolejny zajmuje w rankingu pierwsze miejsce.

  • Ranking wyłania banki współpracujące z deweloperami na najbardziej korzystnych warunkach.

Polski Związek Firm Deweloperskich ogłosił wyniki Rankingu Banków. PKO Bank Polski po raz kolejny zajmuje w rankingu pierwsze miejsce. Deweloperzy docenili bank m.in. za warunki podpisanych umów kredytowych.

Ranking to forma docenienia dobrych praktyk rynkowych i partnerskiego podejście banków do współpracy z deweloperami. W tym roku PKO Bank Polski wyróżnił się na tle innych instytucji bankowych przede wszystkim dostępnością doradców i pracowników, zgodnością wstępnych deklaracji banku z ostateczną treścią umowy a także warunkami podpisanych umów kredytowych.

 

– Po raz kolejny triumfujemy w Rankingu Banków PZFD. To dla nas zaszczytne wyróżnienie, które dodatkowo potwierdza zaufanie, jakim obdarzają nas nasi klienci z branży deweloperskiej. Jest to dla nas nie tylko powód do dumy, lecz również motywacja do dalszego rozwoju i utrzymywania jak najwyższych standardów. Dla naszych deweloperskich partnerów jesteśmy stabilnym wsparciem w biznesie, gotowym elastycznie reagować na zmieniające się otoczenie oraz indywidualne potrzeby. Stawiamy na atrakcyjne warunki finansowania, zapewniając kompleksową obsługę i wsparcie na każdym etapie współpracy. Naszym priorytetem jest nie tylko dostarczanie produktów i usług, ale także budowanie trwałych relacji opartych na zaufaniu. Chciałbym podkreślić, że nasz sukces nie byłby możliwy bez zaangażowania i profesjonalizmu pracowników banku, dzięki którym osiągamy wyjątkowe rezultaty i cieszymy się uznaniem naszych klientów 

– mówi Maciej Cieślukowski, członek Rady Nadzorczej delegowany do czasowego wykonywania czynności Wiceprezesa Zarządu PKO Banku Polskiego.

To już XVII edycja konkursu. Ranking powstaje na podstawie ankiet wysyłanych do członków PZFD, w których odpowiadają na konkretne pytania oceniając w ten sposób zadowolenie ze współpracy z konkretnym bankiem. Ideą jest docenienie dobrych praktyk rynkowych i partnerskiego podejścia do współpracy z deweloperami.
 
Źródło: PKO BP