Promocje

Bonusowe piątki w Bankach Spółdzielczych z Grupy BPS i Banku BPS

Bonusowe piątki w Bankach Spółdzielczych z Grupy BPS i Banku BPS

We wszystkie letnie piątki Banki Spółdzielcze z Grupy BPS i Bank BPS zapraszają klientów na wyjątkową promocję związaną z podróżami samochodowymi. Każde 200 zł wydane przy pomocy karty Mastercard na tankowanie, myjnię lub zakupy na dowolnej stacji benzynowej w całej Polsce, będzie premiowane punktami o wartości 100 zł w programie Mastercard Bezcenne Chwile.  Łącznie podczas wakacyjnych miesięcy w Bonusowych Piątkach można zdobyć 300 zł w formie punktów wymienianych np. na e-vouchery do popularnych sklepów. 

– Lato to czas bliższych i dalszych podróży samochodowych czy motocyklowych, a piątki kojarzą się nam wszystkim z końcem pracowitego tygodnia i zapowiedzią odpoczynku. Do tych pozytywnych skojarzeń dokładamy jeszcze bonus od Grupy BPS. Nasza promocja Bonusowe piątki, zorganizowana z Mastercard ekskluzywnie dla klientów Banków Spółdzielczych Zrzeszenia BPS i Banku BPS, to aż 13 okazji do wygrania nagród. W lipcu, sierpniu i wrześniu mamy łącznie 13 piątków i będzie to dla naszych aktywnych klientów z pewnością szczęśliwa trzynastka. Nagradzamy za płatności powyżej 200 zł wykonane kartą Mastercard w jeden z dowolnie wybranych piątków w miesiącu. Wystarczy płacić na stacjach benzynowych kartą Mastercard wydaną przez jeden z Banków Spółdzielczych Grupy BPS lub Bank BPS i zalogować się do Programu Bezcenne Chwile, aby odebrać nagrody – mówi Robert Szymański, dyrektor Biura Marketingu Banku BPS. W promocji uwzględniane są płatności jednorazowe za minimum 200 zł, nie może to być kwota składana z kilku mniejszych. Liczy się nie tylko tankowanie pojazdu, ale także korzystanie z myjni i zakupy. Uczestnik promocji może łącznie otrzymać trzy nagrody, do odbioru jeden raz w każdym miesiącu promocji. W sumie więc można zdobyć punkty o wartości nawet 300 zł. W programie Mastercard Bezcenne Chwile punkty wymienia się np. na e-vouchery lub karty podarunkowe do Allegro, RTV Euro AGD, Carrefour, Decathlon i wielu innych. Na stronie programu można zapoznać się z szerokim katalogiem nagród i wybrać tę, która jest najbardziej odpowiednia.  – Tę promocję organizujemy dla wszystkich nieprzekonanych do płacenia kartą, dla tych, którzy właśnie w piątek idą do bankomatów i wypłacają gotówkę. W naszym Zrzeszeniu to wciąż duża grupa, większa niż średnia rynkowa dla kart innych banków. Dlatego chcemy zbudować nawyki płacenia kartami, w każdej możliwej sytuacjidodaje Robert Szymański. 

W promocji Bonusowe piątki biorą udział debetowe i kredytowe karty organizacji Mastercard. Promocja dotyczy obecnych i nowych klientów wszystkich Banków Spółdzielczych Grupy BPS i Banku BPS. 
Regulamin promocji i dodatkowe informacje można znaleźć na stronie: mojbank.pl/bonusowe-piatki.

8% na koncie lokacyjnym w Banku BNP Paribas. Promocja dla nowych Klientów zachęca do aktywnego bankowania i poznania całej oferty

8% na koncie lokacyjnym w Banku BNP Paribas. Promocja dla nowych Klientów zachęca do aktywnego bankowania i poznania całej oferty

Od 15 lipca w oddziałach Banku BNP Paribas będzie można skorzystać z oferty „Lato z kontem lokacyjnym”. Nowi Klienci, którzy otworzą ROR wraz z Kontem Lokacyjnym mogą liczyć na oprocentowanie na poziomie 8% w skali roku. To zachęta do poznania całej oferty banku i pozostania z nim na dłużej. 

Jako bank dobrych decyzji, chcemy wyjść do potencjalnych Klientów z prostym komunikatem – bankowanie z nami to dobry i opłacalny wybór. Oferta Banku BNP Paribas jest na tyle zróżnicowana i atrakcyjna, że każdy kto będzie miał szansę ją lepiej poznać, zostanie z nami na dłużej. Dlatego zdecydowaliśmy premiować aktywnych Klientów, takich którzy potraktują nasze konto jako podstawowe i będą z niego regularnie korzystać. To będzie dobra decyzja również dlatego, że zawsze priorytetowo traktujemy utrzymywanie relacji z Klientami, którzy już nam powierzyli swoje pieniądze. Regularnie organizujemy dla nich okresowe akcje promocyjne proponując specjalne warunki w tym np. lepsze oprocentowanie na nowe środki - mówi Tomasz Dymowski, Dyrektor Zarządzający Pionu Strategii i Rozwoju Obszaru Bankowości Detalicznej i Biznesowej w Banku BNP Paribas.

Oferta „Lato z kontem lokacyjnym” jest przeznaczona dla nowych Klientów, czyli osób, które w ciągu roku przed zawarciem umowy nie miały innego rachunku oszczędnościowo–rozliczeniowego lub rachunku oszczędnościowego w Banku BNP Paribas. Każdy, kto spełnia ten warunek może otworzyć w oddziale ROR z Kontem Lokacyjnym. Środki zdeponowane na koncie będą oprocentowane na poziomie 8% w miesiącu otwarcia i kolejnym, a po spełnieniu odpowiednich warunków (comiesięczny wpływ na ROR w wysokości min. 1000 zł i co najmniej 4 transakcje kartą w miesiącu) aż do końca stycznia 2025 r. Promocyjne warunki obowiązują pierwszych 15 000 Klientów i dotyczą środków do wysokości 25 000 złotych.

Promocja wpisuje się w szerszą strategię banku, który coraz mocniej skupia się na inspirowaniu Klientów do oszczędzania i rozsądnego budowania poduszki finansowej, bez rezygnacji z planów i marzeń. Na jesień zaplanowany jest także start nowej funkcjonalności aplikacji GOmobile, która to ułatwi.

Odpowiedzialność za finanse Klientów rozumiemy bardzo szeroko. Z jednej strony zapewniamy wyróżniającą się na rynku stabilność działania naszych aplikacji mobilnej i internetowej, najwyższy poziom zabezpieczeń przed cyberzagrożeniami, np. oferując ochronę behawioralną, dzięki której bankowość mobilna i internetowa „rozpoznają” niestandardowy sposób działania użytkownika i blokują dostęp potencjalnemu przestępcy. Z drugiej strony skupiamy się na edukacji finansowej, upraszczaniu języka używanego w relacjach z Klientami i tworzeniu narzędzi, dzięki którym odbiorcom naszych usług łatwiej jest odpowiedzialnie konsumować – z korzyścią dla siebie, a także dla środowiska. Najlepsze przykłady to wynajem elektroniki użytkowej, który oferujemy wspólnie z Plenti i mamGO – platforma do zakupu, leasingu i wynajmu pojazdów - wskazuje Tomasz Dymowski, Dyrektor Zarządzający Pionu Strategii i Rozwoju Obszaru Bankowości Detalicznej i Biznesowej w Banku BNP Paribas.

Osoby, które zdecydują się dołączyć do grona Klientów Banku BNP Paribas mogą liczyć nie tylko na benefity związane z ofertą „Lato z kontem lokacyjnym”, ale cały szereg produktów i usług stworzonych z myślą o różnorodnych potrzebach odbiorców. W ostatnim czasie bank dynamicznie rozbudowuje ofertę kierowaną do pasjonatów i hobbystów z różnych dziedzin, ułatwiając im codzienne decyzje i zapewniając konkretne korzyści materialne powiązane ze stylem życia. Te rozwiązania dostępne są zarówno dla nowych, jak i obecnych Klientów. To między innymi idealna na wakacje Karta Otwarta na Świat, przygotowana z myślą o podróżnikach i turystach, Karta Otwarta na eŚwiat z dodatkową ochroną w internecie, a także konta z kartą filmową, kartą tenisową czy kartą dla Wpływowych. To również specjalne Moje Konto Premium dla Klientów zamożnych z bardzo bogatym pakietem usług dodatkowych, które już od 3 lata otrzymuje nagrodę dla najlepszego produktu w swojej kategorii. Każda z tych ofert jest wysoce spersonalizowana i wiąże się z wieloma benefitami ściśle powiązanymi z konkretnym obszarem ważnym dla określonej grupy Klientów, a przy okazji – dla banku. Zaangażowanie Grupy BNP Paribas w tenis sięga ponad 50 lat wstecz, kiedy w roku 1973 bank pomógł zrewitalizować trybuny kortów Rolanda Garrosa. Od tego czasu logo BNP Paribas nie schodzi z trybun nie tylko paryskiego turnieju, ale też kilku innych imprez najwyższej rangi oraz lokalnych. Wsparcie kina ma jeszcze dłuższą, bo ponad stuletnią, tradycję. Obecnie grupa bankowa wspiera łącznie około 40 różnych festiwali w całej Europie, w tym kilka w Polsce, m.in. Mastercard OFF CAMERA, BNP Paribas Dwa Brzegi, BNP Paribas Green Film Festival oraz BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane.

Bank BNP Paribas stara się być bliski potrzebom swoich Klientów nie tylko poprzez dopasowaną ofertę. Bardzo istotnym elementem budowania tej więzi jest także społeczna odpowiedzialność organizacji, w tym działania z obszaru ESG. Ich fundamentalne znaczenie dla Banku BNP Paribas ma swoje odzwierciedlenie w strategii GObeyond na lata 2022-2025. Jednym z jej filarów jest POSITIVE, który wyznacza cele organizacji w zakresie pozytywnego wpływu na otoczenie, osiągane zarówno dzięki zmianom w ofercie produktów i usług, jak i działaniom prospołecznym i prośrodowiskowym. W tym roku Bank BNP Paribas po raz czwarty z rzędu znalazł się na liście Diversity IN Check, wyróżniającej pracodawców najbardziej zaawansowanych w zarządzaniu różnorodnością i inkluzją w Polsce, a także został najwyżej klasyfikowanym bankiem w XVIII edycji „Rankingu ESG. Odpowiedzialne Zarządzanie”. Bank BNP Paribas podkreśla swoje zaangażowanie prośrodowiskowe także poprzez digitalizację procesów w placówkach m.in. poprzez minimalizacje zużycia papieru. Aktualnie ponad 80% czynności w oddziałach można wykonać używając smartfona, bez zużywania nawet jednej kartki papieru.

Istotnym elementem społecznej odpowiedzialności banku jest też działalność Fundacji BNP Paribas. Fundacja skupia się na przemyślanej pomocy grupom najbardziej narażonym na wykluczenie. Do jej sztandarowych inicjatyw należą: program rozwojowy Mogę (trwa edycja pilotażowa), podnoszący kompetencje społeczno-emocjonalne zdolnej młodzieży z małych miasteczek, program „Wiedza do potęgi”, którego celem jest pomoc w nauce, rozwijanie zainteresowań, zwiększenie pewności siebie oraz wsparcie w adaptacji do nowych warunków życia młodzieży z doświadczeniem uchodźczym, a także „DreamUp”, czyli program edukacji przez sztukę, wspierający rozwój dzieci i młodzieży z grup wrażliwych.

Na początku roku już po raz trzeci wystartował projekt edukacyjny Banku BNP Paribas - Misja Kieszonkowe, który pomógł zdobyć wiedzę finansową już 60 000 dzieci w całej Polsce. Program pomaga nauczycielom, opiekunom i rodzicom mierzyć się tematem edukacji finansowej uczniów szkół podstawowych.

Źródło: BNP Paribas

Nawet 900 zł premii z kartami kredytowymi OK! Alior Banku

Nawet 900 zł premii z kartami kredytowymi OK! Alior Banku

Alior Bank nagradza klientów indywidualnych płacących kartą kredytową Mastercard OK!. Mogą oni skorzystać z promocji „Karta na 6+”, która potrwa do końca października br. oraz ze specjalnego programu „Zwrot za płatności kartą”. Łącznie można zyskać do 900 zł.

Alior Bank wystartował z nową promocją „Karta na 6+” skierowaną do klientów, którzy najpóźniej do końca października br. sięgną po nową kartę kredytową Mastercard OK! (RRSO 24,54%) z limitem kredytowym wynoszącym min. 3 tys. zł. Za płatności tą kartą o wartości min. 50 zł klienci zostaną każdorazowo nagrodzeni zwrotem 5 zł, miesięcznie maksymalnie do 100 zł przez sześć kolejnych miesięcy.

Nowa promocja ma na celu zachęcić klientów do regularnego korzystania z karty kredytowej OK!. Oferta łączy się z innymi trwającymi już promocjami i programami, co umożliwi klientom uzyskanie łącznie nawet 900 zł zwrotu – mówi Małgorzata Żeśko, dyrektorka Działu Kart Kredytowych w Alior Banku.

Klienci, którzy mają kartę, mogą również otrzymać do 300 zł zwrotu rocznie w stałym programie „Zwrot za płatności kartą”, za płatności w sklepach odzieżowych, papierniczych, księgarniach, sklepach AGD, RTV i komputerowych, kinach, teatrach, restauracjach, hotelach, biurach podróży, w kasach biletowych na stacjach kolejowych czy salonach piękności i fryzjerskich. Zwrot wynosi  1 proc. wartości każdej transakcji bezgotówkowej (bez przelewów) dokonanej w wymienionych  punktach – maksymalnie 75 zł kwartalnie, czyli do 300 zł rocznie. Środki wrócą na rachunek karty kredytowej po zakończeniu każdego kwartału kalendarzowego, a kwota zwrotu będzie prezentowana na jej wyciągu.

Więcej informacji na temat oferty można znaleźć na stronie karty kredytowa Mastercard® OK!.

Magic Mouse w gratisie dla firm w VeloBanku dzięki bolttech

Magic Mouse w gratisie dla firm w VeloBanku dzięki bolttech

Doświadczeni przedsiębiorcy wiedzą, że ten, kto używa nowych technologii zyskuje przewagę. Skuteczne prowadzenie firmy to także umiejętność korzystania z okazji, a taką w obszarze sprzętu IT przygotował VeloBank we współpracy z partnerem – marką bolttech. Tylko do końca lipca wynajęcie najnowszego MacBooka Pro 14 lub 16 premiowane jest przez dostawcę usługi gratisem w postaci kultowej myszy Magic Mouse firmy Apple.

„Nie kupuj, wynajmij!” to hasło zapraszające przedsiębiorców do skorzystania z wygodnej oferty wynajmu sprzętu elektronicznego. Dzięki współpracy z bolttech, klienci VeloBank mogą wynająć najnowsze urządzenia Apple, Samsung, Motorola czy Lenovo w korzystnym modelu abonamentowym. Komputery i smartfony z górnej półki dostępne są na kilka kliknięć i na konkurencyjnych zasadach.

Wygoda i kultowa mysz Apple w gratisie

Po co jednorazowo obciążać budżet firmy wydatkiem rzędu kilku lub kilkunastu tysięcy złotych za jedno urządzenie, kiedy można używać go w ofercie najmu? Co ważne, wynajem wiąże się z licznymi korzyściami: dostępem do najnowszych modeli, konkurencyjną ceną bez opłaty wstępnej czy minimalnymi formalnościami. Oferta bolttech przygotowana dla klientów VeloBanku to również darmowa naprawa w wypadku samoistnej awarii i gwarancja stałej wysokości opłaty abonamentowej. Dodatkowo wariant Rent+ zapewnia serwis sprzętu w wypadku jego uszkodzenia przez użytkownika.

Oprócz oczywistych korzyści płynących z wynajmu sprzętu elektronicznego, tylko do końca lipca VeloBank przygotował wraz z firmą bolttech wyjątkową promocję. Do każdego urządzenia MacBook Pro 14 lub 16 partner technologiczny banku przekazuje bonus w postaci nowoczesnej i wygodnej w codziennej pracy myszy Magic Mouse marki Apple.

- Technologiczny VeloBank zaprasza przedsiębiorców nie tylko do świata wygodnej oferty produktów finansowych, ale też do korzystania z najnowocześniejszego sprzętu elektronicznego na korzystnych warunkach. Partnerstwo z bolttech pozwoliło przygotować skrojone na miarę rozwiązanie dla biznesu w postaci propozycji wynajmu komputerów i smartfonów czołowych marek w doskonałej cenie. Zamiast obciążać firmowe finanse, możemy za symboliczną sumę rzędu 100-200 zł netto miesięcznie używać flagowych modeli e-sprzętu, który da naszej firmie przewagę względem konkurencji – zaznacza Jolanta Ciskowska, Dyrektor Departamentu Kredytów Korporacyjnych w VeloBanku.

O korzyściach płynących z wygodnej oferty wynajmu sprzętu elektronicznego w VeloBanku dowiesz się ze strony: https://www.velobank.pl/firmy/najem-urzadzen-elektronicznych.

Wyjątkowa okazja: Bank Pocztowy wprowadza promocje dla nowych klientów. Do zdobycia nawet 565 zł

Wyjątkowa okazja: Bank Pocztowy wprowadza promocje dla nowych klientów. Do zdobycia nawet 565 zł

Bank Pocztowy ogłasza promocje dla nowych klientów, które zapewnią im szereg korzyści. Wprowadzone promocje umożliwiają nowym klientom otrzymanie aż 565 zł za równoczesne założenie konta osobistego z kartą debetową Mastercard oraz konta oszczędnościowego. Oferta potrwa do 15-tego sierpnia br.

Od połowy maja do połowy sierpnia br. osoby, które zdecydują się założyć w Banku Pocztowym konto osobiste z kartą i kontem oszczędnościowym mogą łącznie otrzymać aż 565 zł, z czego 300 zł w formie 24 000 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile (do wykorzystania np. na vouchery do ulubionych sklepów czy bilety do kina) oraz 265 zł w gotówce z odsetek promocyjnego oprocentowania na Koncie Oszczędnościowym – aż 6,5% w skali roku dla kwoty 20 000 zł, przez 3 miesiące.

- Promocje „Złap do 24 000 punktów” i „Oszczędności w Porządku” są doskonałą ofertą dla osób poszukujących nowego konta osobistego. Klient otrzyma nie tylko konto ze wszystkimi standardowymi usługami bankowymi, ale także atrakcyjne korzyści finansowe na starcie współpracy z bankiem. Nasze konta osobiste są w pełni dostosowane do potrzeb współczesnego klienta, m.in. zapewniają wygodną aplikację mobilną, bardzo dobrze ocenianą przez naszych klientów, płatności mobilne telefonem, zegarkiem lub opaską oraz płatności i przelewy BLIK. Każdy klient może wybrać najlepszą dla siebie kartę: wirtualną lub kartę stworzoną w 82% z materiału roślinnego  – mówi Joanna Moskalik, Dyrektor Departament Produktów Detalicznych i Usług Płatniczych Banku Pocztowego.  

Oferty promocyjne obowiązują od 15.05. do 15.08. br. i przeznaczone są dla klientów, którzy w tym okresie:

  • otworzą nowy ROR z kartą debetową i kontem oszczędnościowym,
  • w dniu zawierania umowy o ROR wyrażą zgody marketingowe oraz zgody na otrzymywanie wyciągów i korespondencji do rachunku na adres email,
  • dodadzą kartę do Programu Mastercard Bezcenne Chwile oraz wpłacą środki na Konto Oszczędnościowe,

a następnie w kolejnych miesiącach:

  • dokonają minimum 3 transakcji bezgotówkowych kartą w każdym z 3 kolejnych miesięcy,
  • zapewnią wpływ minimum 1 000 zł w każdym z 3 okresów.

Promocje nie dotyczą klientów, którzy posiadają lub posiadali ROR i/lub KO w okresie od 15.11.2023 r. do 14.05.2024 r

Do kiedy należy spełnić warunki promocji?

Na spełnienie warunków wpływów i transakcyjnych w Promocji „Złap do 24 000 punktów” klienci mają czas maksymalnie do 31 grudnia 2024 roku. Do wykorzystania pozostaje 12 000 nagród po 8 000 punktów każda (odpowiednik 100 zł). Wyczerpanie puli nagród może spowodować wcześniejsze zakończenie promocji.

Jeden klient może otrzymać maksymalnie 3x 100 zł (3x 8 000 punktów, w sumie 24.000 punktów). Nagrody będą przyznawane za te miesiące, w których klient spełnił wszystkie niezbędne warunki promocji.

Dodatkowo 6,5% w skali roku na Koncie Oszczędnościowym

Jeśli w czasie trwania oferty promocyjnej „Oszczędności w Porządku” klient wpłaci środki na Konto Oszczędnościowe (otwarte razem z ROR) - może otrzymać do 265 zł.  Promocją objęte są środki zgromadzone na Koncie Oszczędnościowym do kwoty 20 tys. zł, przez okres trzech miesięcy od dnia założenia rachunku. Nadwyżka oprocentowana będzie wg standardowej stawki (obecnie 0,25% w skali roku).

Więcej informacji na temat obu promocji można znaleźć na stronie internetowej Banku Pocztowego: promocja konta oszczędnościowego oraz promocja konta z kartą.

Źródło: Bank Pocztowy

Finansovo.pl

Finansovo.pl - Nowocześnie o finansach.

Najnowsze informacje z zakresu finansów osobistych, finansów firmowych, dostępnych promocji, aktualnych dotacji, możliwości lokowania środków, podatków, ubezpieczeń, publikowanych raportów.

Napisz do nas: finansovo@finansovo.pl

Reklama

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.