Polecamy

Zostań Inwestorem i wygrywaj nawet 1000 złotych!

Nowy rok to dobra okazja do postanowień i nauki czegoś, o czym zawsze myśleliśmy, ale nigdy nie wystarczyło nam motywacji. TMS Brokers wychodzi naprzeciw tym dylematom i oferuje bezpłatny Noworoczny Kurs Inwestowania. By nie zabrakło zapału – sponsoruje też nagrody pieniężne!


Nie odkładaj nauki o inwestowaniu. Nie musisz czytać opasłych książek branżowych. Co więcej - nie musisz nawet wychodzić z domu, ani za nic płacić. Dom Maklerski TMS Brokers rusza z kolejną edycją Kursu Inwestowania online. Możesz zatem wysłuchać szkolenia z poziomu swojego komputera czy telefonu, nie ruszając się z domu!


DOŁĄCZ DO KURSU!


Program został przygotowany, by pomóc osobom, które dopiero zaczynają interesować się tematyką finansów, a w szczególności świata tradingu. Wiedza – ta podstawowa i bardziej zaawansowana - będzie przekazywana stopniowo, a uczestnik - po zaplanowanych na 2 tygodnie 5 webinarach - zrozumie działanie mechanizmów rynkowych, instrumentów finansowych oraz w sposób świadomy będzie w stanie otwierać transakcje na platformie inwestycyjnej.


Ucz się i wygrywaj!


Pierwsze szkolenia wprowadzą uczestników do świata inwestycji. Kolejne pomogą w opanowaniu narzędzi służących do tradingu. Nie zabraknie tematu związanego z analizą techniczną oraz fundamentalną. Wszystko zostanie okraszone również specjalnym spotkaniem, na którym eksperci będą analizować rynek na żywo. Dodatkowo – Noworoczny Kurs Inwestowania – daje dostęp do bezpłatnego konta demo z wirtualnymi 50 000 zł, co pozwala na szybką weryfikację otrzymanej wiedzy w praktyce!


Dla wszystkich uczestników organizator przewidział dodatkowo konkurs inwestycyjny na rachunkach demonstracyjnych, w którym do wygrania jest okrągłe 1000 zł. Za zajęcie 2. Miejsca w konkursie możesz otrzymać 500 zł, a za 3. – 250 zł! Przy braku ryzyka można zatem zdobyć pieniądze na pierwsze prawdziwe inwestycje!
Kurs rozpoczyna się już 22 stycznia i będzie składał się z 5 spotkań. Dla wszystkich uczestników wydarzenia zostały zaplanowane certyfikaty sygnowane przez TMS Brokers oraz Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Zapraszamy do udziału. Liczba miejsc ograniczona.